DAJ CYNK

Huawei Nova 2 w bazie TENAA

04.05.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 50

Ważne 1

1

W bazie chińskiego urzędu certyfikacyjnego pojawił się następca smartfonu Huawei Nova. Nova 2 (lub Nova 2017) zaoferuje m.in. podwójny aparat.W bazie chińskiego urzędu certyfikacyjnego pojawił się następca smartfonu Huawei Nova. Nova 2 (lub Nova 2017) zaoferuje m.in. podwójny aparat.

Póki co poza tym co widzimy na zdjęciach nie wiemy więcej na temat nadchodzącego smartfonu, ponieważ w tym przypadku chiński TENAA nie ujawnił jego specyfikacji. Poza podwójnym aparatem i pojedynczą diodą doświetlającą widzimy na zdjęciach czytnik linii papilarnych z tyłu obudowy oraz linie anten takie same jak w Huaweiu P10.

Wymiary Novy 2 nie powinny odbiegać od ubiegłorocznego poprzednika i możemy się spodziewać ekranu o wymiarach 5-5,2 cala. Na rynek trafi też większy wariant - Nova 2 Plus i wiadomo już, że zaoferuje 5,5-calowy wyświetlacz.

Od pojawieniu się w bazie chińskiego urzędu certyfikacyjnego do premiery smartfonów zazwyczaj mija niewiele czasu, więc już niedługo powinniśmy poznać więcej informacji na temat Novy 2.

Zobacz: Huawei nova - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: TENAA; wł

Komentarze
Zaloguj się