DAJ CYNK

Huawei Nexus 6P na polskim rynku

11.02.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9426

Ważne 2

2

Na polskim rynku pojawił się Huawei Nexus 6P. Jego cena nie należy do najniższych.

Na polskim rynku pojawił się Huawei Nexus 6P. Jego cena nie należy do najniższych.

Huawei Nexus 6P oferuje ekran AMOLED o rozdzielczości QHD i przekątnej 5,7 cala. Smartfon napędza ośmiordziowy Snapdragon 810 v2.1 w parze z 3 GB pamięci RAM. Do tego aparat o rozdzielczości 12,3 Mpix (F/2.0) z nagrywaniem w rozdzielczości 4K, LTE kategorii 6, czytnik linii papilarnych, gniazdo USB typu C i akumulator o pojemności 3450 mAh.

Nexus 6P będzie dostępny w wersjach: 32GB, 64GB i 128GB w kolorze czarnym, szarym i białym między innymi w sklepach XKOM, RTV Euro AGD, Media Markt, Saturn, Sferis, Komputronik, Media Expert. Cena wersji 32 GB wynosi 2799 zł, wersji 64 GB 2999 zł, a wersji 128 GB 3399 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Huawei; wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~gacok
0

2016-02-14 13:48:32

lepiej nie wydawac za dużo na telefon, bo spadnie i koniec, a telefony spadają i nie da nic się z tym zrobić, już 3 tak załatwiłem, a teraz mam ajfona z pajęczyną. W ME jest kupa niezłych telefonów za mniejszą kasę. Idźcie za tę kasę do teatru lepiej.

Odpowiedz

15. ~mucho
0

2016-02-13 18:01:57

tak czy owak zbadać warto bo jestem ciekawy za co tyle kasy... jutro kierunek media expert i wszystko się okaże :)

Odpowiedz

14. ~Darek
0

2016-02-12 10:01:20

Nie ważne od kogo i z jakim systemem, ale ceny powyżej 2k są chore. Ciekaw jestem wielkości sprzedaży, bo o ile Ogryzek robi super PR i jest wielu "nawiedzonych" gotowych płacić takie kwoty, to dla tego fona znaleźć nabywców będzie trudniej.

Odpowiedz

13. ~jaczpa
0

2016-02-12 09:44:23

LTE kat. 5 czy 6?W artykule kat.6 w katalogu kat.5.

Odpowiedz

12. ~Tomasz
0

2016-02-12 07:34:17

0,3 cala większy 4 mm mniejszy na długości

Odpowiedz

11. ~Tomasz
0

2016-02-12 07:32:03

Tak mój poprzedni HTC desire 500 ma 4,3 cala 131 mm a teraz Xperia z5 Compact 4,6 cala 127 mm

Odpowiedz

10. ~Adam
0

2016-02-11 16:19:07

Logan to samo ja uważam. Ekran ma być cały wolny bez przycisków. A owe przyciski powinnybyć na dole w ramce jak w samsungu.

Odpowiedz

9. bogie
0

2016-02-11 13:22:58

@8 - zapominasz dodać, że telefony z ekranem 5" obecnie bywają mniejsze, niż te z ekranem 4,5" kiedyś. Właśnie przez małe ramki. Mam S6, małe dłonie i telefon jest bardzo wygodny w obsłudze. Nikt nikogo nie zmusza do kupna.

Odpowiedz

8. ~
1

2016-02-11 13:04:39

Pamiętam jak kilka lat temu HTC wypuściło jakiś tel z ekranem 4,3 cala. W komentarzach był taki shotstorm, że mala głowa. Głosy - kto to kupi, za wielkie, śmiech, na co to komu, jak można coś takiego używać itp itd... A teraz? Ludźmi łatwo sterować i ślepo podążają z "modą". Mati z Sebą mają po 5,5 to se walne 5,7. Szpan na dzielni będzie że mam patelnie 16x8 cm.

Odpowiedz

1

2016-02-11 11:38:03

@2 fizyczny przycisk home rox!

Odpowiedz

2016-02-11 11:33:05

Trochę za tani, a szkoda, bo kupiłbym.

Odpowiedz

4. Logan
1

2016-02-11 11:01:46

@2, nie, nie mam problemu z tym, bo nie kupuje telefonów, które mają po 5cm ramkę z każdej strony i do tego przyciski na ekranie, nie podobają mi się takie telefony i mam zwyczajnie prawo do wyrażania swoich opinii, jak chcesz możesz ją zaakceptować, a jak nie to po prostu omijasz wypowiedź, ok?

Odpowiedz

2. ~
-1

2016-02-11 10:42:26

@1 masz z tym problem?

Odpowiedz