DAJ CYNK

Huawei Nexus 6 na pierwszych zdjęciach

24.08.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4701

Ważne 4

3

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia Nexusa 6, za którego produkcję tym razem zabrał się Huawei. Wypukła obudowa aparatu nie wygląda zachęcająco.

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia Nexusa 6, za którego produkcję tym razem zabrał się Huawei. Wypukła obudowa aparatu nie wygląda zachęcająco.



Telefon będzie miał 5,7-calowy ekran QHD (1440 x 2560 pikseli), złącze USB Type C, głośniki stereo i ekstremalnie smukłą obudowę. Wymiary urządzenia to 159, x 78,3 x 6,6 mm, z jednym jednak ale.

W okolicy aparatu znajduje się wyraźne wybrzuszenie i w tym miejscu obudowa nie ma już grubości 6,6 mm, tylko 8,5 mm. Pomimo ekstremalnej smukłości, producent zmieścił wewnątrz urządzenia akumulator o pojemności 3500 mAh.

Przedprodukcyjne egzemplarze bazują na Snapdragonie 810, choć w sieci krążą plotki, że ostatecznie może go zastąpić Snapdragon 820. Oprócz tego dostaniemy 3 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Z tyłu obudowy znalazło się miejsce na okrągły przycisk, prawdopodobnie z czytnikiem linii papilarnych. Nie są póki co znane szczegóły dotyczące parametrów aparatu fotograficznego.

Źródło tekstu: HDBlog, PhoneArena, wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~Darek
0

2015-08-25 20:53:15

To nie jest nexus 6 :) Przecież pisaliście tutaj, że numer nexusa bierze się od przekątnej jego ekranu, dlatego teraz pojawią się dwa nowe nexusy 5. Jak wiadomo przecież prezentowany produkt ma ekran o przekątnej 5,7 cala . A samo urządzenie wygląda bardzo interesująco. Tylko że ja czekam na propozycje z mniejszym ekranem 5,2 cala od LG.

Odpowiedz

11. ~WalecznyMichas
0

2015-08-25 11:20:20

,,Wypukła obudowa aparatu nie wygląda zachęcająco." Nie chce sie czepiac, ale uwazam ze nie powinno sie w tego typu newsach itp. wstawiac własnych opini. Dla mnie jest to cos nowego i wyglada całkiem ok, przynajmnije na zdjeciu.

Odpowiedz

10. ~wi
0

2015-08-25 10:10:50

ad 7 wiesz co, słyszę bardzo dobrze inaczej bym nie mógł pracować gdzie pracuję.Jasne, że jest różnica między 1 a dwoma głośnikami lecz nie rozdzierajmy szat, że z jednym jest tragedia.Czytaj uważnie co napisałem "dźwięk jest na wysokim poziomie", a nie, że jeden głośnik jest lepszy niż dwa.Wyluzuj :)

Odpowiedz

9. ~dav
0

2015-08-25 09:28:04

bardziej mnie interesuje 5.2/''/'' Motorola Nexus 5 2015

Odpowiedz

0

2015-08-25 08:52:32

Tył wygląda ładnie, ta wystająca część z aparatem kojarzy mi się z Samsungiem Z370 :D

Odpowiedz

7. ~Adam
2

2015-08-25 00:35:19

@5. Jesteś chory jeśli nie słyszysz różnicy z 1 głośnika mono, a z 2 stereo.1 glośnik i dźwięk nawet w 2056r. będzie gorszy niż z 2 głośników.Pewnie masz jedno ucho i dlatego nie słyszysz różnicy

Odpowiedz

6. mpiter
0

2015-08-24 22:59:11

Chyba Nexus 7 a nie 6? 6 to robiła Motorola.

Odpowiedz

5. ~wi
0

2015-08-24 20:52:21

do 3... może mieć mniejsze ramki i głośniki stereo, może więc dlaczego nie ma???. ps. zwykły śmiertelnik czyt. użytkownik telefonu kicha na stereo gdyż w 2015r dźwięk wydobywający się z najnowszych smartfonów jest na wysokim poziomie. Trzymać w kieszeni dużą patelnię a mniejszą tu różnicę zauważy więcej osób, pozdrawiam

Odpowiedz

3. LuiN
0

2015-08-24 19:21:05

2, wi - G2 nie ma głośników stereo ;-)

Odpowiedz

2. ~wi
0

2015-08-24 19:13:45

Dlaczego ma aż tak duże ramki na górze i dole, jak to wygląda!!!!! bez sensu. To lg G2 sprzed 3 lat wygląda fajniej niż ten wyżej.

Odpowiedz

2

2015-08-24 18:28:07

Pewnie kolejny Nexus będzie miał 6,5" ekran.

Odpowiedz