DAJ CYNK

Huawei MediaPad 7 Vogue - cztery rdzenie w aluminiowej obudowie

26.06.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2629

Ważne 2

0

Huawei wprowadził na rynek tablet MediaPad 7 Vogue. z 7-calowym ekranem, aluminiową obudową i czterordzeniowym procesorem o taktowaniu 1,2 GHz.

Huawei wprowadził na rynek tablet MediaPad 7 Vogue. z 7-calowym ekranem, aluminiową obudową i czterordzeniowym procesorem o taktowaniu 1,2 GHz.

Urządzenie posiada czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz oraz 16-rdzeniowy procesor graficzny, zapewniający płynne odtwarzanie gier 3D oraz filmów w jakości Full HD. MediaPad 7 Vogue zamknięty jest w smukłej, jednolitej obudowie wykonanej z aluminium. Urządzenie jest lekkie (335 g) i ma zaledwie 9,5 mm grubości. Obsługujący 5-punktowy dotyk ekran pojemnościowy o przekątnej 7 cali (1024 x 600 w technologii IPS) gwarantuje szerokie kąty widzenia i żywe kolory. Tablet wyposażony został w gniazdo microUSB, które zapewnia płynny transfer danych i jest kompatybilne z szeroką gamą dodatkowych akcesoriów - zewnętrznymi klawiaturami, myszkami i pamięciami USB.

Litowo-polimerowy akumulator o pojemności 4100 mAh, w połączeniu z opracowaną przez Huaweia technologią oszczędzania energii, pozwala na obejrzenie czterech filmów w jakości HD lub 20 godzin rozmów bez przerwy bez konieczności podłączenia urządzenia do źródła energii.

MediaPad 7 Vogue jest już dostępny w Chinach (w czarnej i białej wersji kolorystyczne). Wkrótce planowane są premiery w innych krajach.

Źródło tekstu: Huawei

Komentarze
Zaloguj się