DAJ CYNK

Huawei MediaPad 7 Lite dostępny w Polsce

17.12.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2563

Ważne 0

0

Huawei ogłosił dziś wprowadzenie na polski rynek nowego tabletu - Huawei MediaPad 7 Lite. Urządzenie wyposażone zostało w aluminiową obudowę i procesor taktowany zegarem 1.2 GHz. Tablet będzie dostępny w ofercie T-Mobile.

Huawei ogłosił dziś wprowadzenie na polski rynek nowego tabletu - Huawei MediaPad 7 Lite. Urządzenie wyposażone zostało w aluminiową obudowę i procesor taktowany zegarem 1.2 GHz. Tablet będzie dostępny w ofercie T-Mobile.

Huawei MediaPad 7 Lite pracuje na systemie Android 4.0. Wyposażono go w siedmiocalowy, pojemnościowy ekran WSVGA (1024x600 pikseli) wykonany w technologii IPS. Jednordzeniowy procesor 1,2 GHz i 1 GB pamięci RAM uzupełniają 8 GB pamięci wewnętrznej i złącze kart microSD.

Tablet ma wymiary 193 x 120 x 11 mm i waży 380 grmów, pomimo zainstalowania litowo-polimerowej baterii o pojemności 4100 mAh i metalowej obudowy. Nie zabrakło aparatu fotograficznego 3,2 Mpix, jak i przedniej kamerki do rozmów wideo.

Sugerowana cena detaliczna tabletu MediaPad 7 Lite w wersji z modułem 3G to 1269 zł. Wkrótce urządzenie będzie także dostępne w promocjach T-Mobile.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia tabletu w katalogu.

Źródło tekstu: Huawei, wł

Komentarze
Zaloguj się
8. jacjac
0

2012-12-17 22:48:24

może chińczyków też już dopadł kryzys to wciskają ot to.

Odpowiedz

7. ~dukiel
0

2012-12-17 21:56:12

Jak zwykle T-Mobile wprowadza bardzo szybko nowości. Ciekawe kiedy będzie dostępny u innych operatorów.

Odpowiedz

6. ~mk13
0

2012-12-17 21:33:23

Jak zwykle za pozno, za drogo. Ani to szczegolna marka, a podobne chinczyki lark czy goclever sa juz za polowe tej ceny. A tylko nieco drozej od nich(tych za polowe ceny) sa sprzety ktore deklasuja ten pokaz zdzierstwa, vide navroad nexo 3g. To oferta to kpina, nie wiem kto tu sie bardziej kompromituje, huaweii czy tmobile. W kazdym razie nie planuje miec nic wspolnego z zadna z tych firm :P

Odpowiedz

5. ~M76
0

2012-12-17 17:25:44

Lenovo IdeaPad 7" w podobnej konfiguracji (1GHz/1GB/16GB)jest po 899 ... i ma dwie karty SIM... Ciekawe po co ?? ;) Za ta kase to rain86 masz racje co jest slusznym wyborem !

Odpowiedz

4. ~ehhhhh
0

2012-12-17 15:31:11

@1 specyfikacja jak najbardziej mizerna w stosunku co nam oferuje nexus 7 32GB z modułem 3G wraz tegra 3 oraz naprawdę normalna rozdzielczoscia 720p ! Ten Huawei przypuszczam ze ladnie sie prezentuje ale bebeszki jak mypad z biedronki(max 300 zl?????) tylko cena nie teges nawet z modulem 3g.

Odpowiedz

3. rain86
0

2012-12-17 15:12:02

No to z taką ceną już podziękujemy - za 100 zł więcej mamy Nexusa 7 32gb z 3g :) - chyba nikt nie będzie miał wątpliwości co wybrać

Odpowiedz

2. ~;)
0

2012-12-17 14:49:00

będą się sądzić z apple''m o wygląd :D

Odpowiedz

1. ~Rodos
1

2012-12-17 14:26:40

Specyfikacja raczej standardowa nie licząc moduły 3g, także dużo zależy od samej oferty łączonej z blueconnect (chociaż plus za 3G bo tablet na samym wifi jak dla mnie mało praktyczny).

Odpowiedz