DAJ CYNK

Huawei Mate 9 z 4-krotnym zoomem optycznym

24.10.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7

Ważne 2

2

Najnowsze informacje o kolejnym przedstawicielu serii Mate mówią o wyposażeniu go w dwa aparaty z 4-krotny zoomem optycznym.

Najnowsze informacje o kolejnym przedstawicielu serii Mate mówią o wyposażeniu go w dwa aparaty z 4-krotny zoomem optycznym.

Obecność dwóch aparatów w Mate 9 potwierdza instrukcja smartfonu, która wyciekła do sieci. Dzięki niej wiadomo, że urządzenie będzie wyposażone w dwa aparaty o rozdzielczości 20 Mpix. Najprawdopodobniej, jak w przypadku Huaweia P9, konfiguracja aparatów będzie owocem współpracy z firmą Leica. Dodatkowych informacji na ten temat dodaje Evan Blass ze swojego konta @evleaks na Twitterze. Co najmniej jedna z dwóch wersji smartfonu - Mate 9 lub Mate 9 Pro, będzie wyposażana w aparat z 4-krotnym zoomem optycznym.

Wersja Pro Mate'a 9 będzie wyposażona w ekran o przekątnej 5,9 cala i rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, 6 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci wbudowanej i Androida 7.1. Do zwykłej wersji trafi ekran FullHD i taką samą przekątną, Android 7.0 oraz dostępne będę dwie konfiguracje pamięci - 4 GB pamięci RAM i 64 GB lub 128 GB pamięci wbudowanej. Resztę specyfikacji uzupełnia nowy układ Kirin 960, czytnik linii papilarnych, port USB typu C, gniazdo kart microSD i podwójna dioda doświetlająca przy aparacie.

Nie są to wszystkie informacje jakie przekazał @evleaks. Huawei Mate 9 Pro ma kosztować aż 1300 dolarów. Premiera smartfonów odbędzie się 3 listopada.

Źródło tekstu: @evleaks; weibo; wł

Komentarze
Zaloguj się