DAJ CYNK

Huawei Mate 40 będzie miał aparat 108 Mpix

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 15962

Huawei P40, P40 Pro i P40 Pro+ wyświetlacze BOE

Do premiery modelu Huawei Mate 40 zostało jeszcze dużo czasu, nie znaczy to jednak, że nie pojawiają się już pierwsze przecieki na temat specyfikacji nadchodzącego urządzenia. Wszystko wskazuje na to, że Huawei dalej zamierza swoją główną bronią uczynić aparat.

Źródłem najnowszego przecieku są pracownicy będący podwykonawcami Huaweia. Przekazują oni, że następne flagowce chińskiej firmy będą miały aparat główny z sensorem 108 Mpix. Sam telefon zadebiutuje jednak dopiero w październiku, dlatego cała reszta jego specyfikacji pozostaje dla nas tajemnicą. No, cała jednak nie. Wiemy, że zobaczymy tam Kirina 1020, który będzie ostatnim układem wyprodukowanym dla Huaweia przez TSMC.

Huawei Mate 30 miał bardzo ciężki debiut na rynkach pozachińskich, jednak teraz Huawei coraz wygodniej usadawia się w nowej rzeczywistości. Można zatem przyjąć spokojne założenie, że Mate 40 przyjmie się u nas lepiej. Firma zamierza sprzedać w tym roku 8 milionów sztuk tego flagowca .Na lojalność Chińczyków Huawei może spokojnie liczyć - jest tam najpopularniejszą marką i ma ponad 42% udziału w rynku. Dla porównania popularny w Polsce Xiaomi - ledwie 8%. 

Zobacz Huawei sprzeda w tym roku 8 milionów sztuk Mate'a 40
Zobacz Rabat do 400 zł czeka dla klientów sklepu huawei.pl

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: gsmarena

Przewiń w dół do następnego wpisu