DAJ CYNK

Huawei Mate 10 na wideo

16.08.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4302

Ważne 1

1

Concept Creator opublikował na swoim kanale YouTube film przedstawiający wygląd nadchodzącego flagowca firmy Huawei.



Concept Creator opublikował na swoim kanale YouTube film przedstawiający wygląd nadchodzącego flagowca firmy Huawei.

Prezentacja Huaweia Mate 10 jest spodziewana we wrześniu lub w październiku. Oczekuje się, że nowy flagowiec chińskiego producenta będzie wyposażony w 6,1-calowy bezramkowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 2160 pikseli (proporcje 1:2) i procesor HiSilicon Kirin 970. Nadchodzący smartfon będzie miał 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci na dane. Do tego podwójny aparat fotograficzny sygnowany logiem Leica i akumulator o pojemności 4000 mAh. Cena Mate 10 może przekroczyć 1000 dolarów, jak sugerują niektóre źródła.

Według zamieszczonego poniżej filmu, Huawei Mate 10 będzie wyposażony w podwójną kamerę także z przodu. Czy tak będzie w rzeczywistości, dowiemy się już niedługo.



Zobacz: Ruszyła produkcja chipsetu Kirin 970

Źródło tekstu: GSMArena, wł

Komentarze
Zaloguj się
8. ~@
0

2017-08-29 14:39:26

3. raczej tel na gwarancje

Odpowiedz

7. ~
0

2017-08-23 10:48:21

@6 za to ja miałem w rękach z3+ i nie ma lepszego telefonu na zimę żaden inny smartfon tak się nie grzeje :) samsung? wybuchowa propozycja :) apple a daj Ty spokój same problemy z ekranem... jak widzisz każdy producent zalicza wtopy :) według mnie Huawei to najlepszy producent korzystam z mate 9 pro i nie zamierzam zmieniać tej serii o P się nie wypowiem bo nie korzystałem dobry stosunek ceny do jakości lepiej wydać 5 dych więcej w abonamencie na porządny telefon zamiast chodzić na kompromis :)

Odpowiedz

6. ~Tytanowy Janusz
0

2017-08-17 12:58:01

@5 - Uważasz że napisałem nieprawdę? Kozak to może i jest (jak już napisałem powyżej) ale posiada swoje bolączki których nie posiadało Sony Z1C które jest spartańskim sprzętem w porównaniu do P9. Smartfon grzeje się mimo posiadania nowszych "bebechów", sony zachowywał chłód mimo identycznego korzystania. Telefon dobry, jednak przereklamowany.

Odpowiedz

5. ~ertek1974
0

2017-08-17 07:56:52

Osobiście używam P10 jestem bardzo zadowolony ! Jak czytam komentarz wyżej wymieniony to aż mnie trzepie ! Córka ma P9 i jest kozak ! Nie ma żadnych problemów ! Tak po za nawiasem nigdy nie powrócę do Samsunga !Wracając do tematu.... Huawei robi naprawdę dobry sprzęt i co mnie cieszy cena szybko spada.Osobiście czekam na P11

Odpowiedz

0

2017-08-16 18:20:13

A to pond 6" to nie przypadkiem mały tablet? Rozmiaryb nowych smarfonów porażają...

Odpowiedz

3. ~Tytanowy Janusz
0

2017-08-16 13:43:24

Te całe Huawei wcale nie takie super jak się w sieci lansuje, mam P9 i generalnie wykonanie i aparat robią wrażenie, ale niedoróbek również nie brakuje, ktoś dzwoni, jestem na zewnątrz, ekran z początku jest czarny że nie sposób zobaczyć kto się dobija, nim się rozjaśni mija kilka sekund, jakaś masakra. Często odblokowywanie ekranu odciskiem palca skutkuje uruchomieniem skanera kodów QR, nie mam zielonego pojęcia dlaczego i jak się tego pozbyć. Viber, chwila rozmowy i telefon parzy jak piekarnik, przeglądanie internetu również go rozgrzewa i nie tylko to. Można wymieniać jeszcze dalej... Bateria również jakiegoś wielkiego szału nie robi... Całościowo telefon może się podobać, jednak posiadając obecną wiedzę na jego temat nie kupiłbym go ponownie...

Odpowiedz

2. ~QQQ
0

2017-08-16 11:25:37

Render robi wrażenie :) Gdyby smartfon ten nie kosztował ponad 4 tys zł to bym chętnie kupił :)

Odpowiedz