DAJ CYNK

Huawei Honor 5X od przyszłego tygodnia dostępny w Polsce

13.01.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 15095

Ważne 1

1

W czasie targów CES 2016 Huawei zaprezentował nowy smartfon Honor 5X, który już w przyszłym tygodniu będzie dostępny w Polsce.

W czasie targów CES 2016 Huawei zaprezentował nowy smartfon Honor 5X, który już w przyszłym tygodniu będzie dostępny w Polsce.



Urządzenie ma metalową obudowę, 5,5-calowy ekran FullHD (IPS LCD, 401 ppi), ośmiordzeniowego Snapdragona 615, 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, gniazdo kart pamięci microSD, czytnik linii papilarnych FCP 1020, dwa gniazda kart SIM, dodatkowy mikrofon redukujący szum otoczenia w czasie rozmowy, łączność LTE, główny aparat 13 Mpix z dwukolorową lampą (F/2.0), przedni aparat 5 Mpix (F/2.4, szerokokątny obiektyw 22 mm), głośniki stereo, radio FM i akumulator o pojemności 3000 mAh.



Całością tego sprzętu zarządza Android 5.1.1 Lollipop z nakładką systemową EMUI 3.1. Wymiary telefonu to 151,3 x 76,3 x 8,2 mm przy masie 158 gramów. Końcowa cena telefonu w Polsce zmieścić ma się w granicach 1200 - 1300 zł.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Huawei, wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~2x sim
0

2016-02-19 19:22:46

Używam od kilku lat dual sima, jedna karta od internetu /aero2 / druga do rozmów i smsow.W zupełności to mi wystarcza.W domu korzystam z Wi-Fi.Poza tym czekam na kolejnego dual sima z Chin 5,5 cala F HD, 16/1GB - dla zainteresowanych /''Umi /'' za nie zgadniecie, nieco ponad 250zł.Ten którego używam tez Chińczyk, mam go z 4 lata i z niego piszę, ale bateria trochę za mała, inaczej bym się z nim na razie nie rozstawałNie jestem snobem i nie stać mnie na to żeby za cokolwiek przepłacać.4/5 ceny markowych smartfonow płacicie za znaczek na obudowie,

Odpowiedz

18. ~ghgh
0

2016-01-21 14:05:09

i to lotnisko pod ekranem :-/

Odpowiedz

17. ~Darek
0

2016-01-14 22:57:47

Ciekawe cyfry w podanej specyfikacji, ale ciekawe jak to w praktyce się będzie zachowywać. Mamy już na rynku podobny telefon, ale bez czytnika linii papilarnych, który kosztuje nieco ponad połowę podanej w artykule ceny. Mam na myśli produkt Meizu M2 Note. Jeśli Honor będzie działał tak samo to nie wiem czy za metalowa obudowę i czytnik warto dopłacać 550 zł czyli płacić za Honor 1300.

Odpowiedz

16. ~Gal
0

2016-01-14 15:55:44

@12- Ta galeria też była chora w porównaniu z obecnymi standardami, choć i tak lepiej niż obecna żenada!

Odpowiedz

15. ~vainglorious
0

2016-01-14 12:54:26

te dual-simy macie bo z jednym Wam bateria w smartfonie za długo trzyma? :)

Odpowiedz

14. ~@dual sim
0

2016-01-14 09:53:28

@5 (arczki ) u mnie w firmie połowa ludzi ma telefony z dual sim , ze znajomych również, więc jednak jest komuś potrzebne.

Odpowiedz

13. ~adny
0

2016-01-14 09:33:09

@7 strzał w dziesiątkę !!!

Odpowiedz

12. Hose
0

2016-01-14 07:27:34

@7- Już przez jakiś czas była galeria, ale widocznie stwierdzili że jest to zbyt wygodnie dla czytelników i ją wyrzucili ;-)

Odpowiedz

11. ~vainglorious
0

2016-01-14 00:29:30

A w czym on jest niby lepszy tak bardzo od Honor 4X, który jest w polskich sklepach po 699 zł, że przewidywana cena powyżej tysiąca? Cena Honor 4X w momencie wchodzenia na polski rynek to, sprawdziłem, było 849 zł. 1200-1300 za 5X? Pff.

Odpowiedz

10. ~Radar
0

2016-01-14 00:13:45

@7 TRUE

Odpowiedz

9. ~Cyanoone
0

2016-01-13 23:30:41

Mój mi4i przy mniejszym ekranie i większej baterii był we wrześniu sporo tańszy niż ten Huawei teraz. Płaciłem VAT.

Odpowiedz

8. ~mnbbnm
0

2016-01-13 23:26:07

@7Nic dodać, nic ująć - popieram!

Odpowiedz

7. ~T
1

2016-01-13 23:06:56

Nawet nie chce mi się klikać na zdjęcia bo wiem że każde będzie otwierane w nowym oknie. Potem klik na zamknięcie - strona przewinie się do góry- przewiń w dół i następne zdjęcie i tak w koło. Zarypiaście nowoczesny tech portal!

Odpowiedz