DAJ CYNK

Huawei chwali się dobrymi wynikami

28.12.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3562

Ważne 1

1

Jak już wcześniej pisaliśmy, firma Huawei sprzedała w 2015 roku ponad 100 mln smartfonów, w ciągu 5 lat zwiększając sprzedaż o ponad 3000%.

Jak już wcześniej pisaliśmy, firma Huawei sprzedała w 2015 roku ponad 100 mln smartfonów, w ciągu 5 lat zwiększając sprzedaż o ponad 3000%.

W 2015 roku Huawei odnotował 30% wzrost zapotrzebowania na smartfony ze średniej i wyższej półki cenowej. Na ten wynik złożyło się kilka czynników:

  • do końca września na rynki zostało wypuszczonych 4 mln smartfonów P8, 7,5 mln sztuk modelu P7 oraz 6,5 mln sztuk Mate 7,
  • wprowadzenie na rynek smartfonu Huawei Mate S, który był sprzedawany w 48 krajach, zarówno w Europie jak i Azji,
  • Smartfon Huawei Nexus 6P, który powstał we współpracy z Google, przyczynił się do rozwoju marki na rynkach obejmujących Amerykę Północną,
  • zaprezentowanie w Chinach, w listopadzie br. smartfonu Huawei Mate 8.

W ubiegłym roku Huawei zainwestował 14,2% (6,3 mld dolarów) swojego rocznego dochodu w dział rozwoju i badań, zgłaszając 76687 patentów, z których aż 18 tys. znalazło zastosowanie w urządzeniach firmy Huawei.

Zobacz: Huawei potwierdza, sprzedał ponad 100 mln smartfonów w tym roku

Źródło tekstu: Huawei

Tagi: huawei wyniki
Komentarze
Zaloguj się
12. ~neptun
0

2016-01-02 11:11:26

o jakim modelu piszesz?

Odpowiedz

11. ~mejbi
0

2015-12-30 01:32:03

Nic dziwnego, to dobry sprzęcik, tylko kosztowny. te 730 z ł w Sferii to dobra cena, do zniesienia.

Odpowiedz

10. ~wuero
0

2015-12-29 19:52:26

Wszyscy moi znajomi tylko ten kom. polecają. W Sferii podpisuję umowę i biorę go bo dopłącają.

Odpowiedz

9. ~Monika
0

2015-12-29 09:55:22

Powiem tak mi bateria w intensywnym użytkowaniu w p8 lite trzyma 3 dni. jak mało dzwonie i nie siedze na necie to 5 :) miałam wczesniej p7 i tez bylo super zupelnie co innego niz szajsung...

Odpowiedz

8. ~s
0

2015-12-29 09:41:56

6- nie ma w tym nic dziwnego jak jedyna osoba do której dzwonisz to Twoja mama i to raz na 3 dni, a do tego w telefonach z monochromatycznym ekranem bateria tyle trzyma. Przepłaciłeś za swój bo można kupić taki za 100zł max

Odpowiedz

0

2015-12-28 18:05:45

@4 kwestia użytkowania, ja go ladowalem czasem i 3 razy dziennie. Standardem była noc pod pradem. Ale tu nie tylko chodzi o P8lite, Y6 tez dobrze sie spesedaje.

Odpowiedz

6. ~
-1

2015-12-28 17:51:33

@4, To mało jak ci 3 dni trzyma, mi trzyma 7 dni a dałem połowę mniej pieniędzy z czym do ludzi.

Odpowiedz

5. ~lol
0

2015-12-28 17:46:21

dokładnie tak, też się z tym zgodze ;) ten ~ to albo Rosjanin albo inny narodosciowo czlowiek, skoro z godnoscia nie potrafi sie wypowiedziec o swojej narodowosci

Odpowiedz

4. ~Koneser
0

2015-12-28 17:44:49

To chyba przesada mówić że p 8 Lite ma baterię do kitu. Testowałem ten telefon przez miesiac i w zależności od użytkowania bateria trzymala od 1 dnia do 3,5.

Odpowiedz

3. ~następny...
1

2015-12-28 17:41:54

@1 a Ty co? Rosjanin? Chyba jednak polaczek jak ogół w tym kraju.

Odpowiedz

2. ~lol
0

2015-12-28 17:41:26

odezwał się "polaczek", który pewnie oprócz Huawei P8 lite wziął jeszcze po taniości etui!

Odpowiedz

1. ~
0

2015-12-28 17:37:04

Polaczki brali Huawei P8 Lite w abonamencie za 1 zł to im wyniki wzrosły który ma baterię do kitu.

Odpowiedz