DAJ CYNK

Huawei chce sprzedać 200 milionów smartfonów w tym roku

12.06.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2238

Ważne 4

1

Huawei zaprezentował cele sprzedażowe na ten rok po uwzględnieniu dotychczasowych wyników. Chińczycy zamierzają sprzedać 200 milionów smartfonów.



Huawei zaprezentował cele sprzedażowe na ten rok po uwzględnieniu dotychczasowych wyników. Chińczycy zamierzają sprzedać 200 milionów smartfonów.

Celem Huaweia jest prześcignięcie Apple'a w 2019 roku. Obecny rok ma się skończyć jeszcze skromną przewagą Amerykanów. Prezes Huaweia Yu Chengdong jest pełen optymizmu. Przedsiębiorca uznał, że skoro od 2010 roku jego firma urosła ponad pięćdziesięciokrotnie, to "skromny" wzrost o 25% jest w tym roku bardzo możliwy.

Huawei gotując się do walki z Apple'em i Samsungiem nie zapomina o zagrożeniu czekającym z tyłu. W walce z Xiaomi ma pomóc marka Honor.

Zobacz: Counterpoint: Jakie marki są najpopularniejsze na każdym z kontynentów?
Zobacz: Huawei - polska premiera nowej serii Y

Źródło tekstu: huawei, wł

Tagi: huawei
Komentarze
Zaloguj się
19. ~Cq de...
0

2018-06-13 15:02:39

@18. Kol. to nie można tel.pochwalić. Nie znam tak dobrze j.polskiego żebym go mogł po polsku dać pozytywną opinie. Brakuje pochwał. Masz z 4 GB RAM. i 64 GB ROM ?

Odpowiedz

18. ~Alan
0

2018-06-13 14:06:31

Jest to chłam. Brak powiadomień dźwiękowych z 80% aplikacji przy zablokowanym ekranie. Działają powiadomienia jak się telefon ładuje. Nawet w aplikacji G-Mail nie można ustawić swojego dzwonka (powiadomienia) Gmaila dali jakiegoś swojego bez tej możliwości. Telefon po 20 dniach oddałem (Media Markt). Kupiłem w to miejsce ASUS Zenfone 5. To jest dopiero super telefon. Jeszcze dali Power-bank Asusa dedykowany do Asusa. Wejście USB "C" Koszt samego PB, to 160 zł ma opcje szybkiego ładowania, (dwa gniazda USB) i pojemność PB 10050 mAh, aha jeszcze bon na 50 zł. Było to kupione w Euro AGD w opcji przedsprzedaży stąd te bonusy dodatkowe. Telefon kosztował 1690 zł ale odjąc dodatki to będzie z 1500 zł. Słuchawki też rewelacja jak na dane w komplecie, są dokanałowe plus dodatkowe gumki.

Odpowiedz

17. ~Piła
0

2018-06-13 11:25:47

@16: na pierwszy miejscu w tej cenie stawiam Remi Note 5. Pojemna bateria, nowy android dużo pamięci. I najważniejsze nie amerykański!

Odpowiedz

16. t r o i p
0

2018-06-13 11:09:24

13, 123...Najbardziej opłacalnymi w zakupie telefonami obecnie są Xiaomi redmi note 5 i LG G6.Warto też się przyjrzeć Samsungowi S7 edge i HTC U11.

Odpowiedz

15. pejs66
0

2018-06-13 10:56:41

moj kolega wlasnie kupil P20, wczesniej podchodzilem sceptycznie, ale powoli zmieniam zdanie, calkiem fajny telefon

Odpowiedz

14. ~Niezadowolona
0

2018-06-13 10:25:20

kolejny raz redakcja nie pozwala napisać i nie zgodzić siè z wpisem nr 9, ze Honory NIE SA SZROTEM!

Odpowiedz

13. ~123xd
0

2018-06-13 10:04:01

@9 fajnie że mi chcesz pomóc. Zbliża się DZIEŃ OJCA i muszę coś kupić. Pytałem innych ale nie mają co zaproponować, Podaj swój model i cenę.

Odpowiedz

11. ~Piła
0

2018-06-13 09:51:38

Lubię czytać takie oświadczenia. Oznaczają większy wybór sprzętu i niższe ceny.

Odpowiedz

9. mlody_pelikan
0

2018-06-13 09:43:03

@8 jest to szrot

Odpowiedz

8. ~123xd
0

2018-06-13 09:07:07

@7 a może wiesz coś na temat Honor 10 ?

Odpowiedz

7. ~Chhart
0

2018-06-13 09:01:27

Ej hejtujecie tak zażarcie, że coś w tym musi być haha. Od dłuższego czasu używam Samsungów, aktualnie Note8 ale na przedłużenie umowy wziąłem p20 pro twilight z myślą o dalszej sprzedaży. Ale rozpakowałem bo ciekawy byłem tej zachwalanej triple camera. I stan na dzień dzisiejszy wygląda tak, że sobie go zostawię jako drugi Phone. Możliwości kamery w tym Phonie, szczególnie w nocy są niesamowite. Uważam że note 8 robi świetne foty ale ten Huawei robi jeszcze lepsze. Poza tym wygląd i wykonanie top. Naprawdę śliczny smartfon. Cała reszta oferty Huawei też niczego sobie. Także wcale się nie zdziwię gdy na koniec tego roku Huawei będzie dzierżył palmę pierwszeństwa w ilości sprzedanych smartfonów. Zaczyna się wyróżniać na tle konkurencji (Apple Samsung) a to ważne, cenowo też jest ok. Prezes Huawei będzie zadowolony tak czy tak.

Odpowiedz

6. ~123xd
0

2018-06-13 08:35:25

@5 dobrze, że wspomniałeś anteny. Czy masz może też jakieś info o zainstalowanych antenach w Galaxy A6+. Bez dobrej anteny to telefon do bani

Odpowiedz

5. ~HoteIarz
0

2018-06-13 08:20:23

@4, Sam jesteś szrot ze swoim iPhone, nie wiem czy wiesz, ale Huawei ma lepszy zasięg, dzięki kilka antenom w telefonie.

Odpowiedz