DAJ CYNK

Huawei CarFi - elegancki samochodowy router LTE

03.03.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 32

Ważne 3

1

Huawei zaprezentował samochodowy router Huawei CarFi oferujący łączność LTE Cat4 i elegancki, inspirowany kijami golfowymi design.

Huawei zaprezentował samochodowy router Huawei CarFi oferujący łączność LTE Cat4 i elegancki, inspirowany kijami golfowymi design.Do Huaweia CarFi podłączyć można jednocześnie do 10 urządzeń, do których Internet dostarczany będzie z pomocą kilku standardów łączności, w tym HSPA+ i LTE Cat4 (150/50 Mb/s). Huawei CarFi wyłączy się automatycznie, kiedy nie wykryje sprzętu kompatybilnego z Wi-Fi. Urządzenie może być jednak nadal używane do ładowania podłączonych sprzętów tak długo, jak długo samochód jest w ruchu. Huawei CarFi nie jest zasilany akumulatorem, co zapewnia ochronę przed przegrzaniem w gorące dni, posiada też wbudowaną funkcję autoregulacji temperatury, która obniża temperaturę urządzenia, gdy jest to konieczne.

Wtyczka Huawei CarFi pasuje do gniazdka ładowarki lub zapalniczki samochodowej. Urządzenie zaprojektowano również tak, aby działało w funkcji Plug and Play, którą można włączyć jednym długim naciśnięciem przycisku "Włącz". Huawei CarFi sterować można również zdalnie za pomocą aplikacji "Huawei Hilink", dostępnej dla smartfonów w systemach Android i iOS.

Źródło tekstu: Huawei

Komentarze
Zaloguj się