DAJ CYNK

Huawei bezpłatnie wymieni ekran w smartfonach P20 i P20 Pro

17.05.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 112

Ważne 4

1

Bezpłatna wymiana uszkodzonego ekranu w P20 i P20 Pro będzie możliwa w ciągu trzech miesięcy od daty zakupu. Pakiet serwisowy przewiduje także bezpłatną wymianę tylnej obudowy telefonu w razie jej uszkodzenia.Bezpłatna wymiana uszkodzonego ekranu w P20 i P20 Pro będzie możliwa w ciągu trzech miesięcy od daty zakupu. Pakiet serwisowy przewiduje także bezpłatną wymianę tylnej obudowy telefonu w razie jej uszkodzenia.

W celu skorzystania z bezpłatnej usługi, wystarczy zarejestrować smartfon na tej stronie w ciągu 30 dni od daty zakupu. Link do strony internetowej znajduje się także w aplikacji Huawei HiCare, zainstalowanej na każdym urządzeniu. Po potwierdzeniu rejestracji otrzymamy bezpłatny pakiet, zapewniający dodatkową ochronę oraz pomoc techniczną.

Dla klientów, którzy nie mogą osobiście oddać urządzenia do Serwisu Huawei, dostępna będzie opcja serwisu door-to-door. W tym przypadku uszkodzony smartfon zostanie odebrany i zwrócony użytkownikowi przez kuriera, bez dodatkowych kosztów.

Chcemy budować z naszymi klientami długotrwałe relacje oparte na zaufaniu. Dokładamy wszelkich starań, aby osoby, które wybrały nasze smartfony, były w pełni zadowolone nie tylko z produktów, ale również z obsługi posprzedażowej. Cały czas dążymy do tego, aby uszkodzone urządzenia były naprawiane przez wykwalifikowanych specjalistów, potrafiących błyskawicznie przywrócić telefon do pierwotnego stanu - powiedział Michał Hnatowski, Regionalny Manager ds. Serwisu Huawei.

Zobacz: Huawei P20 - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Huawei P20 Pro - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Test telefonu Huawei P20 Pro - pierwsze 10/10 od długiego czasu
Zobacz: Nocny łowca, czyli Huawei P20 Pro zmienia zasady gry

Źródło tekstu: Huawei

Komentarze
Zaloguj się