DAJ CYNK

Huawei Ascend Y550 w ofercie T-Mobile

08.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6604

Ważne 10

2

W ofercie T-Mobile pojawił się Huawei Ascend Y550.

W ofercie T-Mobile pojawił się Huawei Ascend Y550.

Ascend Y550, to propozycja dla mniej wymagających klientów. Oferuje 4,5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 480 x 854 piksele, czterordzeniowego Snapdragona 410, 1 GB pamięci RAM i grafikę Adreno 306. Główny aparat wykona zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości 5 Mpix i nagra filmy w rozdzielczości 720p. Przechować będzie je można na 4 GB wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć kartami micro SD. Łączność z Internetem zapewni Wi-Fi oraz LTE kategorii 4. Zapotrzebowaniu na energię ma sprostać litowo-jonowy akumulator o pojemności 2000 mAh. Smartfon pracuje pod kontrolą Androida 4.4.2 z nakładką Huawei Emotion 2.3.

Huawei Ascend Y550 LTE jest dostępny w taryfach Jump w cenie od 9 zł, do 219 zł.

Zobacz: Cennik telefonów w ofercie Jump
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: T-Mobile; wł

Komentarze
Zaloguj się
8. ~
-1

2014-10-09 10:44:46

Dobry procek nie żaden mediatek, LTE w niższych planach taryfowych może mieć wzięcie, w podobnej cenie samsungi niewiele mają do zaoferowania.

Odpowiedz

7. ~Staszi
0

2014-10-09 08:36:07

Świetny telefon, a sieć jak każda inna.Ilu ludzi, tyle opinii.

Odpowiedz

6. ~ziutasek
1

2014-10-09 08:01:21

Lansują się na lepszego chińczyka ... szkoda nerwów .

Odpowiedz

5. ~Calm7
1

2014-10-08 23:34:05

no to może i złe napisałem. Nie jest to sieć niszowa ale mało popularna u moich znajmych. Ja mam sim " w rodzinie " i to mi odpowiada

Odpowiedz

4. ~daniel
1

2014-10-08 22:38:17

o huawei piszecie a przecierz w cenniku jest tez xperia z3 compact

Odpowiedz

3. ~lool
-1

2014-10-08 21:55:15

Mialem tel juz kilka razy przenoszony z innych sieci. I co ze drogo ? Ja pier.. playa, plusa i orange bo tylko w t-m mam w koncu zasieg i dostep do internetu. Nie rwie, nie przerywa i wiem za co place. Wiec gadajcie sobie co chcecie, jak dla mnie t-m obrcnie jest najlepszy pod wzgledem jakosci.

Odpowiedz

2. ~mar k.n.n
0

2014-10-08 20:40:42

Ja wiem czy niszowa ? ... ja jestem w t-mobile już ponad 6 lat jeszcze przed zmiana jak była era i nie narzekam , jestem bardzo zadowolony z zasięgu i oferty jaką posiadam :) jedyne do czego można się przyczepić to ceny aparatów oczywiście tych z wyższej półki nie low-endy ;) ... ale to już chyba standard u naszych operatorów ;);PCo do aparatu to faktycznie telefonik dobry :) jak za te pieniądze ;)...

Odpowiedz

1. ~Caĺm 7
-1

2014-10-08 19:20:01

Telefon dobry, tylko sieć niszowa.

Odpowiedz