DAJ CYNK

Huawei Ascend Y530 w ofercie T-Mobile

05.05.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4828

Ważne 4

4

W ofercie T-Mobile pojawił się telefon Huawei Ascend Y530, z zainstalowaną aplikację Talk2.

W ofercie T-Mobile pojawił się telefon Huawei Ascend Y530, z zainstalowaną aplikację Talk2. Dzięki oprogramowaniu można korzystać z urządzenia za pomocą komend głosowych oraz dodatkowego menu graficznego, przydanego dla kierowców i osób z dysfunkcją wzroku.

Huawei Ascend Y530 to urządzenie stworzone z myślą o osobach rozpoczynających swoją przygodę z telefonami dotykowymi. Smartfon działa w oparciu o system operacyjny Android 4.3 oraz posiada 2-rdzeniowy procesor Qualcomm 1,2 GHz, w budowany aparat główny o rozdzielczość 5 Mpix, natomiast przedni 0,3 Mpix. Dzięki HSPA+ użytkownik może pobierać dane z internetu z prędkością nawet 21 Mb/s. Urządzenie posiada również 4,5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 854 x 480 pikseli.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
25. ~Calm7
0

2014-05-06 16:46:18

23). Tak. Wykup konto premium, i sobie zablokujesz.

Odpowiedz

24. ~Lust
0

2014-05-06 13:36:12

~22 pewnie zależy jak bedzie sie korzystać, z czasem można zamulić praktycznie każdy telefon, jeśli ma być tani to ok, na pierwszego smartfona wystarczy tym bardziej, że procek jest dwurdzeniowy

Odpowiedz

20. ~A
0

2014-05-06 11:09:35

No ale tu jest ludzkich trolli mnóstwo. Brawo Telepolis !!!!....

Odpowiedz

18. ~gość
0

2014-05-06 10:48:03

ok, nie mam wiecej pytan : )

Odpowiedz

16. ~gość
0

2014-05-06 10:38:59

@15 a czy to nie powinno wygladac jak np w tym temacie (post nr1)http://www.telepolis.pl/wiadomosci/swiatowy-rynek-tabletow-w-1q2014-wg-idc,2,3,30487.html

Odpowiedz

15. ~Calm7
0

2014-05-06 10:27:16

14). Gapuś. Już Ci tłumaczę: jesteś nr 14, tak? Przeczytałem, odpisuję na nr 14. Podczas pisania admin kasuje Twój nr 14, a ja wysyłam wiadomość. Więc z jakim numerem ukaże się mój wpis? 15? Czy 14?

Odpowiedz

14. ~gość
0

2014-05-06 10:18:00

@13 dlaczego gapa? skoro Maniiiek napisal wiadomosc do "pana" z pod 10, piszac samemu dziesiaty post, moze czegos tu nie rozumiem dlatego prosze o wytlumaczenie xd

Odpowiedz

13. ~Calm7
0

2014-05-06 10:10:50

11). Nie. Wychodzi na to, że Ty jesteś gapa :-)

Odpowiedz

12. Horacy
0

2014-05-06 09:36:29

Tego ramu może nieco brakować, pytanie jak zoptymalizują softa, czy się nadaje do płynnej pracy, oraz w jakich cenach on będzie.

Odpowiedz

11. ~gość
0

2014-05-06 08:59:34

@10 wychodzi na to ze piszesz sam do siebie

Odpowiedz

10. Maniiiek
0

2014-05-05 23:22:43

@10 i znów zaczniesz mi śmieciu śmiercią grozić czy tylko na wyzwiskach poprzestaniesz? Bo raczej na rzeczowe argumenty dotyczące gdzie nie mam racji liczyć nie mogę. Swoją drogą lecz się i sraj ze szczęścia, że na policję wtedy nie poszedłem ale teraz tak miły mogę nie być. Fakt, *** ci zrobią bo szczyle są nietykalne, ale od ojca to pewnie ***wporządny dostaniesz i skończy się gimbokozak w sieci.

Odpowiedz

9. ~Calm7
0

2014-05-05 21:45:45

7). Czy Ty w ogóle czytasz to, co sam nabazgrolisz? Po tym 0,3 widzę że NIE!

Odpowiedz

8. ~Calm7
0

2014-05-05 21:24:47

5). Toć to miłość do grobowej deski :-D * PS. Żeby nie było, że nie na temat, to może kość 1GB nie jest dużo droższa, ale może więcej miejsca zajmuje? ;-)

Odpowiedz