DAJ CYNK

Huawei Ascend P6 o grubości 6,18 mm - znamy cenę

29.05.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5055

Ważne 3

0

Huawei Ascend P6 to jeden z najsmuklejszych na świecie smartfonów, z obudową o grubości zaledwie 6,18 mm, który pomimo skrajnego odchudzania, nie odbiega jakością podzespołów od grubszych konkurentów.

Huawei Ascend P6 to jeden z najsmuklejszych na świecie smartfonów, z obudową o grubości zaledwie 6,18 mm, który pomimo skrajnego odchudzania, nie odbiega jakością podzespołów od grubszych konkurentów.



W telefonie zastosowano metalową obudowę z anteną umieszczoną w bokach urządzenia, 4,7-calowy wyświetlacz HD (1280 x 720 pikseli), aparat fotograficzny 8 Mpix, czytnik kart microSD, 32 GB pamięci wewnętrznej, 2 GB pamięci RAM i czterordzeniowy procesor Hass K3V2, taktowany zegarem 1,5 GHz. Nad całym tym sprzętem czuwa Android 4.2.2.

Jak donosi serwis Sina, pomimo bardzo atrakcyjnego designu i ciekawej specyfikacji, telefon będzie sprzedawany w stosunkowo niskiej cenie 1999 juanów, czyli około 1066 zł. Oficjalna prezentacja smartfonu odbędzie się prawdopodobnie 18. czerwca w Londynie, na planowanym przez Huawei spotkaniu prasowym.

Źródło tekstu: Sina, @evleaks, wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~Piee
0

2013-06-10 20:00:48

Miałem Tablet z Huawei przez okrągły rok, dzięki niemu ufam w jakość firmy, był zobiony konktetnie, przy siedmiu calach waga wynosiła 430 gram, to dużo. ale plastiki i szyba oraz przyciski to bajka, wykończone jak trzeba, bateria wtedy nie była rarytasem, ale 6 godzin non stop na ekranie 50proc ciągnęła, kupuje to cacko, P6!

Odpowiedz

20. StabiL
0

2013-06-04 13:16:16

No cóż, byłbym skłonny zainwestować w ten sprzęt myślę. Chociaż mam L9 to jednak wieksza rozdzielczość jest porządana :)

Odpowiedz

19. ~
0

2013-05-30 17:25:29

@18 - ogarnij się wariacie

Odpowiedz

17. ~
0

2013-05-29 22:37:40

niech dorobią skrzydełka i będzie mógł konkurować z podpaskami :)

Odpowiedz

16. ~ryttttt
0

2013-05-29 15:55:25

@15 dobrze powiedziane

Odpowiedz

15. ~wziuuuuu
2

2013-05-29 15:17:31

@14 - klienci wybiorą to co znane - Samsunga, a Apple jak zwykle wybiorą gimbusy, które nie mogą uwierzyć w to że cena akcji Apple nadal leci w dół:) ...

Odpowiedz

14. applefan_
-1

2013-05-29 14:56:15

Super, dla iPhona nie jest to konkurencja, ale dla SGS 4 jak najbardziej. To jedno i to samo (tak samo zamula) więc klienci wybiorą tańsze :) Tak się kończy zabawa w sprzedaż produktów poślednich (SGS) w cenach produktów premium (iPhone) - konkurencja wygryza i zmusza do walki cenowej.

Odpowiedz

13. orson_dzi
0

2013-05-29 13:06:06

Idealny na zimę. Zamiast rękawiczek wystarczy wyjąć telefon i na 5 minut odpalić wymagającą grę. Takie podzespoły przy tej grubości telefonu będą się strasznie grzały.

Odpowiedz

12. ~
0

2013-05-29 13:01:20

A ma wzmacniacz zasięgu lite?

Odpowiedz

11. ~
0

2013-05-29 12:24:17

Ma to moduł LTE?

Odpowiedz

10. ~rav
0

2013-05-29 12:13:35

@9 ale tylko z chinską gwarancją

Odpowiedz

9. ~rav
0

2013-05-29 12:11:55

CENA na polskim rynku wyniesie więcej i bedzie to okolo 1700zł podana wyżej cena odnosi sie do rynku chinskiego weźmy np. taki huawei g300 kosztuje w chinach 115 dol. to jest 380zł, doliczamy 70% i wychodzi 650zł (sklepowa cena w polsce) i niegadajcie ze to polska rzeczywistość, bo podatki i cła i marże pośredników są wszędzie a za 1100zł pewnie uda sie kupic na aliexpress (chinskie allegro)

Odpowiedz

8. ~
0

2013-05-29 12:10:12

Kiedy fon full HD grubości 1 mm zwijany w rulonik wielkości papierosa?

Odpowiedz

7. Paweł
0

2013-05-29 11:54:19

Tylko dalej to będzie Huawei ;)

Odpowiedz

6. ~
0

2013-05-29 11:53:03

Mam Huawei Ascend G 300 , marzyłem o P1 , a tu już P6 na horyzoncie . 1066 pln ? , ciekawe po ile w ofercie na abonament u naszych Operatorów będzie chodził ? . Huawei rwie do przodu widzę :)

Odpowiedz