DAJ CYNK

HTC wyposaży model One M8 w aparat z prawdziwego zdarzenia?

26.09.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10

Ważne 5

2

HTC szykuje smartfon, który ma naprawić największą bolączkę modelu One M8, czyli przeciętny aparat.

HTC szykuje smartfon, który ma naprawić największą bolączkę modelu One M8, czyli przeciętny aparat.

HTC One M8, to jeden z lepszych smartfonów na rynku. Jego największym minusem jest jednak aparat, który nie może się równać z tym, co prezentują chociażby Xperia Z2, Samsung Galaxy S5, czy też iPhone 6. Tajwańczycy chcą to naprawić modelem HTC One M8 Eye. Informacje na jego temat, to póki co tylko plotki, ale pochodzą z wielu, rzadko mylących się źródeł.

One M8 Eye ma zaoferować przede wszystkim podwójny aparat o rozdzielczości 13 Mpix. Oprócz tego ma posiadać 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080p, czterordzeniowego Snapdragona 801 taktowanego zegarem 2,3 GHz, 2 GB pamięci RAM, akumulator o pojemności 2600 mAh, a całością ma zarządzać Android 4.4.4 z nakładką HTC Sense 6. Smartfon oczywiście zostanie zamknięty w metalową obudowę.

Smartfon z podwójnym aparatem zdaje się pasować do hasła przewodniego konferencji HTC, która odbędzie 8 października w Nowym Jorku. Impreza jest promowana zdaniem - double exposure. Z jednej strony podwójne 13 Mpix, a z drugiej sportowa kamera o nietypowym kształcie. Więcej szczegółów poznamy już za niecałe dwa tygodnie.

Źródło tekstu: Androidpolice; upleaks; wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy