DAJ CYNK

HTC U11 z UA Health Box w przedsprzedaży w Play i Orange

16.05.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4377

Ważne 0

0

HTC U11 dostępny jest w przedsprzedaży w sieciach Play i Orange. W prezencie można dostać zestaw fitnessowy, ale należy się śpieszyć.HTC U11 dostępny jest w przedsprzedaży w sieciach Play i Orange. W prezencie można dostać zestaw fitnessowy, ale należy się śpieszyć.

Najgłośniejszym wydarzeniem dzisiejszego dnia była niewątpliwie premiera długo oczekiwana premiera tajwańskiego top-smartfonu, HTC U11. Nie trzeba było długo czekać, aby w sieciach Play i Orange pojawiły się przedsprzedaże nowego telefonu wraz z dodatkowymi prezentami, których właścicielem można zostać. Kupując HTC U11 i rejestrując się na specjalnie przygotowanej stronie www.htcu.pl można otrzymać zestaw Under Armour Health Box, w skład którego wchodzą:

  • waga UA Scale z funkcją pomiaru składu organizmu,
  • pulsometr UA Heart Rate z pasem zakładanym na klatkę piersiową,
  • opaska UA Band z funkcjami monitorowania snu, tętna i aktywności, wodoodporna, z wyświetlaczem pokazującym powiadomienia,
  • aplikacja UA Record, której zadaniem jest synchronizacja i analiza danych spływających z poszczególnych elementów zestawu.Promocja trwa od 16 maja do wyczerpania zapasów.

Wysyłka nowego smartfonu będzie realizowana od 31 maja bieżącego roku (przynajmniej taką informację znajdziemy na stronie sieci Orange).

Kupując HTC U11 w Play pomiędzy 16 maja i 15 czerwca można dodatkowo wygrać wycieczkę do Tajpej.

W sieci Play HTC U11 można mieć już za 1 zł w taryfie FORMUŁA SOLO L z opłatą miesięczną 195 zł brutto przez 24 miesiące lub SIM FORMUŁA BIZBOX z opłatą miesięczną 120 zł netto, także 24 miesiące.

W sieci Orange za HTC U11 trzeba zapłacić co najmniej 589 zł z opłatą miesięczną 195 zł brutto przy umowie podpisanej na 24 miesiące.

Zobacz: HTC U11 zaprezentowany, dziś ruszy przedsprzedaż

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

[Aktualizacja 2017-05-17 15:25]
Rzecznik Orange potwierdził, że zestawów jest 30 sztuk.

Źródło tekstu: Play, Orange, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu