DAJ CYNK

HTC U11 smartfonem z najlepszymi wynikami w AnTuTu w ciągu całego maja

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3133

Wraz z końcem czerwca, poznaliśmy dziesięć najlepiej spisujących się smartfonów w AnTuTu. Ranking dotyczył maja, jednak przyniósł jedną dużą zmianę. Zmianę na fotelu lidera. HTC U11 pokonał iPhone'a 7 Plus.Wraz z końcem czerwca, poznaliśmy dziesięć najlepiej spisujących się smartfonów w AnTuTu. Ranking dotyczył maja, jednak przyniósł jedną dużą zmianę. Zmianę na fotelu lidera. HTC U11 pokonał iPhone'a 7 Plus.

Tajwański producent może być dumny z wyników swojego flagowego modelu. HTC U11 osiągnął przeciętny wynik 180079, co dało mu komfortową przewagę nad iPhone'em 7 Plus, który może się pochwalić 174299. Na trzecim miejscu znajduje się Xiaomi Mi 6 z wynikiem 172494. Na kolejnych miejscach widzimy tegoroczne flagowce Samsunga, a dopiero za nimi iPhone 7.

Xiaomi Mi 6 oraz oba modele Samsunga wyprzedziły iPhone'a 7, który na podium znajdował się jeszcze w kwietniu. Wyniki modelu Apple'a pogorszyły się. AnTuTu podejrzewa, że jest to zasługa aktualizacji iOS do wersji 10.3, ale musimy zauważyć jedno: powoli zaciera się różnica w wydajności między urządzeniami z Androidem oraz z iOS.

Ranking za czerwiec poznamy z końcem lipca.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Antutu, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu