DAJ CYNK

HTC One najlepszym smartfonem według EISA

19.08.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7262

Ważne 10

4

HTC One został wybrany najlepszym zaawansowanym smartfonem 2013-2014 roku przez Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku - EISA.

HTC One został wybrany najlepszym zaawansowanym smartfonem 2013-2014 roku przez Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku - EISA.

Nagrodę przyznano za solidną, aluminiową obudowę, 4,7 calowy ekran Super LCD Full HD, jakość przetwarzania obrazu oraz możliwości, jakie oferuje funkcja HTC Zoe. HTC One wyprzedził swoich konkurentów pod względem designu, jakości obrazu oraz doznań dźwiękowych.

Jury Europejskiego Stowarzyszenia Obrazu i Dźwięku doceniło walory nowego interfejsu graficznego HTC Sense wraz z nowym ekranem głównym HTC BlinkFeed. Jury było także pod wrażeniem możliwości, jakie oferuje aparat smartfonu wyposażony w technologię Ultra Pixeli. Szczególną uwagę wzbudziła optyczna stabilizacja obrazu, tryb makro i HDR a także liczba funkcji fotograficznych, oferowanych przez HTC Zoe.

Najlepszym smartfonem na rynku masowym okrzyknięty został Huawei Ascend P6, a wśród urządzeń z niższej półki nagrodę EISA otrzymał Samsung I9190 Galaxy S4 mini. W kategorii tabletów nagroda przypadła urządzeniu Sony Xperia Tablet Z.



Tytuł najlepszych mobilnych słuchawek otrzymały JVC HA-FXZ200, a w kategorii Mobilny System Audio wygrał Harman Kardon Onyx.



Źródło tekstu: HTC, EISA

Tagi: EISA HTC One
Komentarze
Zaloguj się
22. ~Dobranoic
0

2013-12-02 23:17:02

Poniżej AJFONA nie schodzę

Odpowiedz

21. ~jetfighter
0

2013-10-24 12:01:53

wszystko ładnie i pięknie z HTC ONE - jest tylko jeden drobny szczegół - jak trafi sie wam telefon uszkodzony to zapomnijcie że go wam NAPRAWIĄ!!! - zakupiłem HTC ONE w salonie PLAYA w połowie września - po paru godzinach używania telefon napuchł i wysadziło ekran - ewidentna wada fabryczna telefonu - składam na drugi dzień reklamacje z tytułu niezgodności towaru z umową i prośbą o wymiane na nowy - efekt do dzisiaj nie mam telefonu!!!!!! serwis tego telefonu to jedna wielka porażka!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

20. ~
0

2013-08-20 07:12:24

@up faktem jest że s3 jest brzydki, ale już s4 i oba note/''y mają normalny wygląd. A że o guście się nie dyskutuje to wlasnie takie koszmarki jak s3 sie pojawiają

Odpowiedz

19. ~KeyB
0

2013-08-19 22:19:53

Miałem HTC Desire HD, swego czasu to był najbardziej topowy telefon na świecie, dzwięk był tragiczny, telefonicznie ten telefon sięnie nadawał do użytku, teraz mam HTC One V i jest tak samo, nie da się rozmawiać, restartuje się, zawiesza, a obudowa po jednym strzale jest pozdzierana tak że można się nią pociąć, "plastikowy" Samsung (używam aktualnie Ace 2) ma wspaniały dzwięk, bajecznie dopracowany soft, nie znam uczucia zawieszenia się telefonu, rozłączenia, restartu chyba że ja tego chcę, jest lekki i przyjemnie się go trzyma właśnie dlatego że jest plastikowy, ma wymienną obudowę, baterię, więc nie jestem skazany na łaskę serwisu, a z serwisem HTC już też wojowałem swego czasu... temat rzeka. Wiem że następny będzie tylko Samsung nieważne czy będzie gorszy od konkurencji parametrami, i tak będize bardziej dopracowany i oprócz wyświetlacza będzie się świetnie z niego rozmawiać... potwierdzam post przedmówcy, Black Bery jest niezły telefonicznie ale ostatnio używałem chwile Z10 i jest to Volkswagen wśród telefonów, prosty, wręcz ascetyczny, brzydki, smutny, ale robi swoje naprawdę nieźle .. Samsung, jest technicznie tak samo dobry ale do tego o niebo ładniejszy..... ale o gustach się nie dyskutuje,

Odpowiedz

18. RadkoR
0

2013-08-19 21:21:43

Można by dodać newsa, że HTC po raz pierwszy dotrzymało słowa i wypuściło dzisiaj Andka 4.2.2 z Sense 5 dla niebrandowanych HTC One X z CIDem HTC__032. :)

Odpowiedz

0

2013-08-19 20:36:50

Mój HTC One jest właśnie w Regenersis. Wymienili w nim ekran z digitizerem, moduł fotograficzny oraz płytę główną, czyli praktycznie całe wnętrze. Walczę jednak o wymianę na nowy sprzęt dlatego jest w tym serwisie zatrzymany, ale to już wojna z operatorem a nie serwisem... tak czy inaczej HTC One jest normalnie naprawiany. Tu jest Polska, tu nie dadzą Ci nowego sprzętu, jak np. w UK, wolą naprawić a przy tym skazywać Ciebie na czekanie w nieskończoność.

Odpowiedz

16. ~skalarek
0

2013-08-19 19:38:52

myślę, że nierozbieralne telefony są jednak rozbieralne przez serwis...

Odpowiedz

15. ~Pink
0

2013-08-19 19:27:18

@14 wiem, że jest nierozbieralny. Ale jakoś nie wyobrażam sobie aż takiej dobroci HTC, żeby wymieniali na nowy z powodu baterii.

Odpowiedz

14. ~LOOL
0

2013-08-19 18:40:40

11 - Chłopie, pomyśl troche... Telefon jest nierozbieralny więc wymienią ci na nowy, na tym polega serwis... Lepiej zacznij się martwić tym, że wakacje się kończa i do szkoły trzeba iść...

Odpowiedz

13. marrcus
-1

2013-08-19 18:24:59

Ale One aparat ogólnie jest gorszy chyba że nocy ale zdjęcia nocne ale tych sie mało robi więc nie jest to szczególnie istotne.

Odpowiedz

12. marrcus
0

2013-08-19 18:23:26

HTC One jest lepszym telefonem (dźwięk/słuchawki, ponoć antena, stabilizacja) ale jak miałbym wybierać, wziąłbym S4.

Odpowiedz

11. ~Pink
0

2013-08-19 18:15:59

Zdaje się, że bateria w tym HTC wymieniana jest tylko w serwisie. Skoro tak, to czym tu się podniecać? Rozpieprzeniem telefonu przez na pewno staranny i czysty serwis, po 2 latach użytkowania??

Odpowiedz

10. ~LOOL
0

2013-08-19 15:26:06

8 - NICZYM ?! A niby BB się wyróżniają ? Wszystkie wyglądają tak samo, nic bardziej nowatorskiego nie pokazali od kilku ładnych lat, nawet Z10 to niewypał... Kwestia jest tego typu, że za cene S4 dostajemy telefon o takich samych jak nie lepszych parametrach i o niebo lepiej wykonany więc sory memory, ale chyba jest za co go wyróżnić ! Ludzie widzę, że nie mogą się pogodzić z faktem, że Szajsung, którego kupili za prawie 2,5 tyś jest o kant... I jak najbardziej mc/''aron ma racje, reklama, reklama i jeszcze raz reklama oraz oszustwa Szajsunga, które niby sugerują że to najlepszy telefon... Dajcie się darej nabierać na to...

Odpowiedz

9. ~Jacek
1

2013-08-19 14:59:24

Taki maly OT.Wlasnie pojawila sie aktualizacja 4.2.2 dla HOX.Dzisiaj wyszla

Odpowiedz

8. ~
-1

2013-08-19 13:34:26

Nie zgadzam się z tym. HTC niczym się nie wyróżnia. Tu niby instytucja od dzwięku i obrazu a wyróżnienie za aluminiową obudowę dają. HTC ma brzydki dzwięk w słuchawce, zniekształcony, plastikowy. najlepsze odwzorowanie głosu mają BB, to jest dopiero jakość rozmowy! Ale ten terminal nie jest do gier i dlatego nie wygrywa.

Odpowiedz