DAJ CYNK

HTC One M9 - pierwsze przecieki

01.12.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4537

Ważne 1

0

Do sieci trafiły pierwsze przecieki na temat kolejnego flagowego smartfonu HTC. Model One M9 będzie już phabletem.

Do sieci trafiły pierwsze przecieki na temat kolejnego flagowego smartfonu HTC. Model One M9 będzie już phabletem.

HTC One M9 przyniesie miłośnikom urządzeń tajwańskiego producenta większy, 5,5-calowy ekran o rozdzielczości QHD (2560 x 1440 pikseli), spory akumulator o pojemności 3500 mAh i aparat fotograficzny 16 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu. Do tego dostaniemy mocne głośniki stereo przygotowane we współpracy z firmą Bose.

Nieco zaskakuje chipset Qualcomm Snapdragon 805, który trafił m.in. go Galaxy Note 4. W końcu nadchodząca wiosna należeć będzie prawdopodobnie do nowszego, 64-bitowego Snapdragona 810. Premiera HTC One M9 odbędzie się prawdopodobnie w okolicach marcowych targów Mobile World Congress 2015.

Źródło tekstu: MyDrivers, wł

Tagi: htc htc one m9
Komentarze
Zaloguj się
9. ~Jacek
0

2014-12-01 15:08:10

Fajnie ale gdyby dali ekran FHD zamiast QHD to bylaby bajka a tak nadal obecnie w gre wchodzi jedynie BlackBerry Passport

Odpowiedz

8. ~JustMe
0

2014-12-01 14:35:12

Tez mi... BlackBerry Passport ma głośniki stereo, notabene grające głośniej o ponad 300% niż głośniki w Samsungu S5 I 150% głośniej niż w HTC one 8

Odpowiedz

0

2014-12-01 13:21:42

Ewolucja: Od cegły do dachówki...

Odpowiedz

6. mnstr
2

2014-12-01 12:26:56

@4, bo OLED wypcza postrrzeganie kolorów i nasycenia i potem na zwykłym LCD kolorów ludzie nie rozróżniają. Ba! nawet w realu trawa jest jakaś mało zielona, niebo mało niebieskie, a słońce to już w ogóle ma zrypany balans bieli ;)

Odpowiedz

5. ~Małe ręce
0

2014-12-01 12:23:34

Przyznam się szczerze, ze też tak myślałem póki nie przesiadłem się z SGS II na LG G3. Różnica w wielkości wyświetlacza olbrzymia ale dobrze mi się z niego korzysta na co dzień . Myślałem, że będzie gorzej. Wszystko kwestia ramek i wielkości obudowy.

Odpowiedz

4. ~lol...
0

2014-12-01 12:21:31

Zaczęli by może oledy montować, bo tak to lipa po 3 latach używania amoleda (uzależnia) i już nie chce się lcd nie ważne jak dobry by nie był

Odpowiedz

3. ~Joey
0

2014-12-01 12:14:46

Jak Ci ludzie z wielkością ekranu ponad 5 cali w ogóle obsługują te urządzenia? przecież to ciężko utrzymać nawet.No ale w sumie dla ludzi którzy używają telefonu do oglądania filmów no to może się przydać

Odpowiedz

2. ~
0

2014-12-01 12:07:39

@1, Nie jestem zwolenników patelni, ale dobrze pamiętam jak wchodził bodajże HTC HD2 i ile to było krzyku, że na co komu 4,3 cala, że nikt tego nie kupi, jak to wygląda, nieporęczne, za wielki ekran itp... Z roku na rok ta granica się przesuwa i ludzie to akceptują.

Odpowiedz