DAJ CYNK

HTC One M8 z wodoszczelną obudową - nowy J Butterfly

01.08.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7767

Ważne 4

0

Japońska sieć KDDI zapowiedziała wprowadzenie do oferty smartfonu HTC J Butterfly - wodoszczelnego wariantu HTC One M8 ze znacznie lepszym aparatem.

Japońska sieć KDDI zapowiedziała wprowadzenie do oferty smartfonu HTC J Butterfly - wodoszczelnego wariantu HTC One M8 ze znacznie lepszym aparatem.

HTC J Butterfly z 2012 roku był jednym z pierwszych na świecie smartfonów wyposażonych w ekran FullHD. Producent wyprzedził nim Samsunga Galaxy S4, Sony Xperia Z czy LG G2. Stanowił też przedsmak nadchodzącego HTC One M7. Teraz HTC przygotował jego następcę bazującego na modelu HTC One M8, znacznie wychodzącego poza możliwości One M8.



Nowy J Butterfly ma 5-calowy ekran FullHD, Snapdragona 801, 2 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, LTE-A (pobieranie do 150 Mb/s), WiMAX 2 (pobieranie do 110 Mb/s), przedni aparat 5 Mpix, głośniki stereo, profil dźwiękowy JBL (do widzenia Beats by Dre, witaj JBL - w zestawie są słuchawki JBL), Androida 4.4 KitKat i obsługuje etui HTC Dot View.

I teraz czas na nowości. Przede wszystkim, podobnie jak w pierwszym J Butterfly, smartfon ma uszczelnianą obudowę. Druga nowość to podwójny aparat z tyłu obudowy, tym razem jednak nie działający w trybie 4 Mpix + 2 Mpix (pomiar głębi obrazu), lecz 13 Mpix + 2 Mpix. Jeśli HTC zastosował nowy, świetny aparat zastosowany w One mini 2, One E8 i Desire 816 - jest na co czekać.

A przynajmniej mają na co czekać Japończycy, bo nowy J Butterfly przygotowany został wyłącznie dla rynku japońskiego. Poprzednik smartfonu trafił też do USA jako Droid DNA, miejmy nadzieję, że tym razem tajwański producent zdecyduje się na szerszą dystrybucję.

Źródło tekstu: KKDI, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~lool
0

2014-08-01 13:46:40

Afro - co ty za recenzje czytasz, ze twierdzisz, ze ten apart jest gorszy ? Chyba serio nie widziales zdjec z tego aparatu. Jest to jeden z nielicznych aparatow gdzie odwzorowanie barw jest az tak naturalne. Faktycznie HTC nigdy nie slynal z dobrych aparatow. Dla HTC ten aparat moze przyniesc wiele dobrego. Mam nadzieje, ze ta propozycja ( choc to malo prawdopodobne biorac pod uwage fakt, ze poprzednie wersje nie pokazaly sie w europie) bedzie dostepna w Polsce i nie tylko.

Odpowiedz

12. LuiN
0

2014-08-01 13:33:42

sds - Zetka ukazała się rok temu, więc nie przesadzaj. Galaxy S5 natomiast to już telefon z tego roku. Serio poziom odwzorowania detali w Desire 816 jest imponujący. W połączeniu z dodatkowym chipem z One M8 i drugim aparatem analizującym głębię obrazu może wyjść HTC bardzo solidna propozycja.

Odpowiedz

11. ~sds
0

2014-08-01 13:28:05

LuiN zobacz najpierw datę premiery Zetki. To jak porównywać aparat z noki 6700 do NOKI PURE.

Odpowiedz

10. LuiN
0

2014-08-01 12:37:38

7, afro - a gdzie Ty znalazłeś takie recenzje? Wszędzie jak dotąd 13 Mpix w HTC One E8 / Desire 816 / One mini 2 jest chwalone. Zresztą, mam podobne spostrzeżenia w teście Desire 816, który prawdopodobnie w ten weekend odsłonimy. To najlepszy aparat jaki do tej pory miało HTC, nie gorszy od tego w Galaxy S5, a 13 Mpix w Xperii Z przeskakujący o kilka lat świetlnych.

Odpowiedz

9. ~ziutasek
0

2014-08-01 12:03:51

@ ~dav bez przesady trochę się ich widuje głównie tańsze modele które są ładniejsze niż "topowe" samsungi ...

Odpowiedz

8. ~Darkeners
0

2014-08-01 10:39:21

#5 Opacany pracownik Samsunga? Od 2 lat slysze jak Samsung oplaca blogerow do deskrydytowania innych marek...

Odpowiedz

7. ~afro
0

2014-08-01 10:08:11

Nowy świetny aparat? Co recenzja to wniosek, że ten aparat jest dużo gorszy niż ten w M8 mimo wyższej rozdzielczości. Jak Wam wyszło, że jest lepszy? (bo zakładam, że uważacie ten aparat za lepszy, skoro tak warto na niego czekać)

Odpowiedz

0

2014-08-01 09:16:55

Ta ramka pod ekranem mogłaby być trochę węższa.

Odpowiedz

5. ~dav
0

2014-08-01 09:03:02

to HTC jeszcze istnieje? Chyba od 2lat nie widzialem nigdzie żadnego telefonu HTC...

Odpowiedz

4. ~lool
-1

2014-08-01 08:57:27

I chu... Z tym beats, ktore sprzedaje sprzet dla lamusow, ktorzy chca sie pokazac. W koncu cos bardziej dla ludzi.

Odpowiedz

3. ~Trolololo
0

2014-08-01 08:55:12

@2Sam fakt przejęcie kojarzę, chodziło mi raczej o zwrot "do widzenia Beats".

Odpowiedz

2. LuiN
0

2014-08-01 08:52:55

1, Trololo - dzięki. HTC sprzedał swoje udziały w Beats i firmę ostatecznie przejął w tym roku Apple. Przez dłuższy czas do najdroższych smartfonów HTC dołączane były akcesoria Beats.

Odpowiedz

1. ~Trololo.
0

2014-08-01 08:49:17

Trafiłby w moje potrzeby.@LuiNPod koniec drugiego akapitu jest Ony M8:)"profil dźwiękowy JBL (do widzenia Beats, w zestawie są słuchawki JBL)" Do widzienia Beats?:)

Odpowiedz