DAJ CYNK

HTC One E8 dostępny w Play

31.10.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 13581

Ważne 6

1

Od dziś w Play dostępny jest HTC One E8 - plastikowy wariant HTC One M8, z bardziej konwencjonalnym aparatem 13 Mpix i wyżej taktowanym procesorem.

Od dziś w Play dostępny jest HTC One E8 - plastikowy wariant HTC One M8, z bardziej konwencjonalnym aparatem 13 Mpix i wyżej taktowanym procesorem.



HTC One E8 ma 5-calowy ekran Super LCD3 o rozdzielczości FullHD (1920 x 1080 pikseli), czterordzeniowego Snapdragona 801 z rdzeniami Krait 400 taktowanymi zegarem 2,5 GHz (w modelu One M8 2,3 GHz), grafikę Adreno 330, 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD (do 128 GB), głośniki stereo, główny aparat 13 Mpix z sensorem BSI, jasnym obiektywem (F/2.2) i diodową lampą (filmy FullHD), przedni aparat 5 Mpix, GPS, GLONASS, HSPA+ DC (pobieranie do 42 Mb/s), LTE Cat 4 (pobieranie do 150 Mb/s), niewymienny, litowo-polimerowy akumulator 2600 mAh.

Całością zarządza Android 4.4.4 KitKat w nakładką systemową Sense UI 6.0, znaną z modelu One M8. Wymiary smartfonu niemal nie zmieniły się. E8 jest o 0,5 mm grubszy od modelu M8 (9,9 mm vs. 9,5 mm), a przy tym o 15 gramów lżejszy (145 vs. 160 gramów). Telefon obsługuje charakterystyczne, usiane otworami etui, znane z modelu One M8.

Zobacz: play-zmiana-cen-31-10-14

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
32. ~RoXoR
0

2014-12-04 00:37:17

Jak to się miewa z procesorem. Bo mianowicie rzecz jest taka, że na tej stronie jest napisane, że E8 ma 2,5 procka a na innych 2,3 i dla mnie to troche niezrozumiałe. Chodzi mi oczywiście o telefon w tej sieci (Play).@27. Jest on stosunkowo lepszy niż Z2 i Galaxy s5?

Odpowiedz

31. ~miki
0

2014-11-16 08:25:26

Witam, czy odtwarzacz mp3 w tym telefonie czyli e8 posiada korektor muzyczny czyli equalizer? Jeśli się nie mylę m8 takowego nie ma?

Odpowiedz

30. ~m76
0

2014-11-09 17:51:16

nawet na polskiej stronie HTC E8 jest tylko w wersji Single Sim

Odpowiedz

29. ~shamu
0

2014-11-09 17:16:59

Potwierdzam, że w egzemplarzu z play nie da się zamontować drugiej karty SIM, ja dostałem wersję "mono" SIM i chyba tylko taka jest na naszym rynku dostępna. Szufladka z prawej strony jest przeznaczona na kartę SD. Wydaje mi się, że E8 Dual dostępny jest tylko w Indiach, Chinach i Rosji.

Odpowiedz

28. ~Gru
0

2014-11-09 16:45:47

Dzisiaj oglądałem ten telefon w PLAY i ni chu chu nie ma dual sim, @shamu jak kupiłeś to daj znać czy masz możliwość instalacji 2 kart sim, bo ja mimo 15 min kombinowania nie dałem rady. Z jednej strony jest szufladka na 1 nano sim z drugiej szufladka na microSD.

Odpowiedz

27. ~shamu
0

2014-11-09 11:12:40

Kupiłem w play 3 dni temu, szczerze polecam. Byłem zmartwiony pojemnością baterii, ale potrzebuję jeszcze kilku dni, żeby ocenić wydajność. HTC stworzyło mistrzowską nakładkę na Androida, osobiście nie mogę patrzeć na infantylny TouchWiz. Sense jest elegancki i przede wszystkim błyskawiczny. Niestety trudno dostać w necie ładne case`y, ale to kwestia czasu.

Odpowiedz

26. ~ktos
0

2014-11-07 17:14:14

czy juz ktos zamowil ten telefon w play?

Odpowiedz

25. ~m76
0

2014-11-02 12:24:38

@24 w jakim opisie ?? na stronie sony znalazlem tylko ze to activ dual, ale nic nie ma o dwoch radiach LTE

Odpowiedz

24. ~syn siostry zakonnej
-1

2014-11-02 09:33:41

m76: jest w opisie. nie znam nikogo kto ma ten telefon, wiec osobiscie nie mam jak sprawdzic.

Odpowiedz

23. thonka
0

2014-11-01 23:29:59

@10 fakt, tego nie wziąłem pod uwagę. Pewnie z racji tego, że nigdy mi taka opcja nie była potrzebna i odruchowo pomijam tą kwestię. W/w przeze mnie modele z dual simem są rzecz jasna droższe.

Odpowiedz

22. thonka
-1

2014-11-01 23:24:51

@9 tak, tyle mniej-więcej kosztują w większości dużych sklepów. Dla przykładu G3 jest teraz w sklepie internetowym MM do wtorku rano za 1779zł przeceniony z 1889zł. S5 ostatnio w Euro RTV widziałem bez łaski za 1999zł (w MM bodaj też za tyle jest). Xperię Z2 możesz dostać za ok. 1760zł na Ole Ole (odnoga Euro RTV - ten sam właściciel). Z3 compact nawet gdzieś mi śmignęła za 1999zł.W sklepach "optymalizujących" podatki są te modele jeszcze taniej.

Odpowiedz

2014-11-01 20:32:50

@16 chyba LG G3 D858 ma dual active i TD-LTE ? Trzeba chyba poczekać na takie cuda żeby w Polsce działało.

Odpowiedz

20. ~m76
0

2014-11-01 17:56:04

@17 Wlasnorecznie stwierdzone ?? Czy tylko ktos gdzies slyszal ??

Odpowiedz

19. ~
1

2014-11-01 15:31:19

@16myphone luna ma oba sloty z 3G

Odpowiedz

18. ~syn siostry zakonnej
-1

2014-11-01 14:43:25

8: na ebayu widze w uk nawet po 300, wiec niebawem beda pewnie po 250.

Odpowiedz