DAJ CYNK

HTC ma problemy z dostępnością komponentów dla One

20.03.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3078

Ważne 3

0

HTC ma problemy z dostawą części do swojego nowego flagowca, modelu One. Choć telefon oficjalnie miał już być w sprzedaży, to jeszcze przez kilka tygodni mogą występować poważne problemy z jego dostępnością.

HTC ma problemy z dostawą części do swojego nowego flagowca, modelu One. Choć telefon oficjalnie miał już być w sprzedaży, to jeszcze przez kilka tygodni mogą występować poważne problemy z jego dostępnością.

Problemy występuję podobno z dostępnością aluminiowej obudowy oraz pewnych komponentów kamery - wynika z informacji Wall Street Journal. Jeden z menedżerów HTC powiedział gazecie, że problem wynika z tego, że w zeszłym roku firma często i w drastyczny sposób zmieniała plany zamówień u swoich kooperantów. To spowodowało, że spadła z pozycji jednego z najważniejszych odbiorców i teraz ma problemy z zapewnieniem sobie odpowiedniego poziomu dostaw.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Wall Street Journal, wł

Tagi: htc One
Komentarze
Zaloguj się
20. ~m76
0

2013-03-21 04:36:24

http://pocketnow.com/2013/03/16/htc-one-vs-nokia-808-pureview-ca mera http://pocketnow.com/2013/03/17/htc-one-vs-iphone-5-camera

Odpowiedz

19. marrcus
0

2013-03-20 22:57:56

na gsmarena jest porówanie s4 i Z no i zdjęcia Z są mdłe. Z jakby ciut szerszy kąt widzenia

Odpowiedz

18. ~
0

2013-03-20 20:48:31

może poczekajmy aż te telefony będą już na rynku i wtedy zobaczymy jakie zdjęcia pstrykają te telefony. Na razie rzucanie "lol"ami rodem z gimbazy jest nie na miejscu.

Odpowiedz

17. marrcus
0

2013-03-20 20:34:09

htc one i dobre foty lol, daj linka porównawczego z np s3 popatrzę ile szczegółów będzie widać po powiększeniu zdjecia

Odpowiedz

16. ~m76
0

2013-03-20 17:38:01

@12 co do aparatu to widac ze kolejny matol co to mu MPix robia, a to ze 16 w kolo jest takich samych to juz nie ma znaczenia... Aparat wg profesjonalnych testow a nie fanbojowych wlasnie jest ok. Obecnie w centrach Sony jest wystawiona Xperia Z i jakos nie widze wiecej detali na jej 13MPix fotkach niz na moim HOXe ustawionym na 5MPix ... Pod wzgledem baterii to wlasnie ONE jest jednym z najmocnejszych telefonow... @15 to sobie gadaj. ONE lekko zmodyfikowany ?? SD600 to zeszloroczny uklad ?? hmmm... Czasem ludzie wola cos ladnego i porzadnego a nie plastik fantastik, ktory moze i jest najszybszy, ale do pierwszego upadku ;) I znajac zycie bedzie drozszy od ExperiZ i ONE

Odpowiedz

15. ~
0

2013-03-20 17:17:14

@11, nie obraź się, ale odpisując trzeba odpisywać z sensem. W Twojej wypowiedzi sensu nie ma. Ja mówię o jednym, Ty o drugim. Ale z drugiej strony pogadać sobie każdy może... ;)

Odpowiedz

14. luknis
0

2013-03-20 16:50:53

Nie pierwszy raz HTC ma problemy z komponentami. To samo było w zeszłym roku z HTC One S i Snapdragonami S4.

Odpowiedz

13. ~hahaha
1

2013-03-20 16:05:05

Problemy problemami, szkoda, że dostępność będzie później, jednak mając do wyboru xperie z, s 4 to chyba jednak wolę poczekać, aż wyjdzie ten telefon i bynajmniej będę mógł się cieszyć, że spotkam może 1 osobę z tym telefonem na ulicy, a s 4 i xperii z kilka i będę mógł się tylko śmiać pod nosem, że dali się nabrać na marketing firmy, uważając, że mają najlepsze telefony na świecie... samsungowcy ! życzę wam, żeby telefony nie pękały po bokach ! aloha :)

Odpowiedz

12. ~GP
1

2013-03-20 14:24:34

Panowie jak możecie porównywać HTC One z S4, przecież HTC ma beznadziejną kamerę, słabą baterię i co najważniejsze nie ma slotu na karty SD co go moim zdaniem dyskwalifikuje.

Odpowiedz

11. ~m76
1

2013-03-20 13:19:18

@5 wiesz wiekszosc ludzi kupuje skody i golfiki w tedeiku, ciesza sie ze tanio jezdza i maja fajne samochody... A inni kupuja cos z V8 i czuja ze zyja ;) I S4 i One to telefony tej samej klasy i wydajnosci. S4 sie sprzeda wiecej bo maja lepszy marketing i nawet jakby S4 byl gorszy nie tylko pod wzgledem wygladu i jakosci obudowy. Prawdziwa zaleta S4 moim zdaniem jest oprogramowanie a One design i jakosc wykonania.

Odpowiedz

10. WitekT
0

2013-03-20 13:16:10

Pomijam już fakt, że Wall Street Journal napisał o tym też dopiero teraz... No i są jednak pewne fakty dotyczące JAKICH komponentów brakuje...

Odpowiedz

9. WitekT
0

2013-03-20 13:15:10

franco baresi: no i co w związku z tym?

Odpowiedz

7. ~Niewazne
1

2013-03-20 10:51:03

Wole kupić HTC które ma problemy z produkcją niż telefon z plastikową obudową :) Pomijajać już te trylion MPX które ma do zaoferowania S4 to telefon niczym się nie różni od swego brata S3...

Odpowiedz

6. ~
1

2013-03-20 10:49:48

@5, wiesz, istnieją inne rynki niż Polska. Tam się nie przelicza każdego megabajta i Hz na złotówki. Tam ludzi po prostu stać i nikt nie ciuła swoich dwóch marnych pensyjek na telefon. Dodatkowo nie wszyscy leczą swoje kompleksy wielkością pamięci, wyświetlacza czy szybkością procesora. Telefon to urządzenie, nie parametry zapisane na kartce. Także nie mierz wszystkich swoją miarą ;)

Odpowiedz