DAJ CYNK

HTC: Komu Androida 6.0?

30.09.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5314

Ważne 3

11

HTC USA udostępnił listę 12 urządzeń, które otrzymają aktualizację Androida do wersji 6.0 Marshmallow.

HTC USA udostępnił listę 12 urządzeń, które otrzymają aktualizację Androida do wersji 6.0 Marshmallow.

W pierwszej kolejności, jeszcze pod koniec tego roku, nowego Androida otrzymają HTC One M8 i HTC One M9. W kolejnych etapach aktualizacja trafi do następujących urządzeń:


Zobacz: Butterfly 3 i One M9+ Supreme Camera od HTC

Źródło tekstu: HTC, wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~VAMPYR
0

2015-10-01 10:30:13

~Madryt, niedogodność Windows Phone? A choćby brak obsługo WPS czy sporo brakujących aplikacji w stosunku do Androida, jak na przykład porządne czytniki ebooków czy choćby lepeze programy do robienia zdjęć:)

Odpowiedz

15. ~borys
0

2015-10-01 00:24:18

Przy przejściu z 4.4 na 5.0 przyspieszył, to może i tym razem HTC się przyłoży...

Odpowiedz

14. ~Fokus
0

2015-09-30 23:28:29

@13 - W szoku to będziesz kiedy Desire 816 zamuli ci po aktualizacji do androida 6.0 - do tego stopnia, że ledwo co będzie się go dało używać :-)W serwisie powiedzą - Panie, smartfon trzeba już wymienić na nowy, bo ten ma za słabe parametry pod androida 6.0 ;-)

Odpowiedz

13. ~borys
0

2015-09-30 21:39:31

Noo jeśli mój Desire 816 naprawdę otrzyma 6.0 to będę w szoku...

Odpowiedz

12. ~ht ccc
0

2015-09-30 15:56:57

A co z HTC m8s ?

Odpowiedz

11. ~
0

2015-09-30 12:57:08

Android nie jest systemem na lata najlepiej zainwestować w jakiegoś flagowca i co rok wymieniać go z dopłatą(np. na olx) ja osobiście tak robię i nie ma najmniejszego problemu z działaniem systemu bo aktualne parametrymimo że są z kosmosu nie pomogą wadliwemu systemowi :)

Odpowiedz

10. ~Madryt
-2

2015-09-30 12:11:28

Ech ta autokorekta... Poprzednio miało być oczywiście: "... naprawiać nowymi wersjami...".

Odpowiedz

9. ~ciekawy
0

2015-09-30 12:01:55

7 LuiNBardzo dziekuje za pomoc. Moj syn bardzo lubi takie "maluchy"

Odpowiedz

8. ~Madryt
-1

2015-09-30 11:51:32

Ad 5. Wsadziłeś kij w mrowisko (komentarzem nr 1.) to nic dziwnego, że fanboje "Andka" się odezwali...Zazwyczaj jak ich pytam co to za masa ograniczeń jest niby w Windows Phone to w odpowiedzi słyszę: Mmmm, eee, aaa... i jakąś bzdurę wynikającą z ich nieznajomości tego OS-u.Biedaki myślą, że jak im się szybko zmieniają numerki obok nazwy "Android" to to jest super, wspaniale, postępowo, cool i fajowo.Przecież jeśli w ciągu standardowego okresu użytkowania smartfonu (który można określić na 2 lata, bo na tyle zawiera się najczęściej umowę abonamentową z telefonem) publikowane jest blisko 10 wersji Androida (od 4.2.2 do 6.0), to chyba tylko ślepy, głuchy albo głupi nie załapałby, że coś jest nie tak z tym OS-em. Skoro taki wspaniały jak go fanboje malują to czemu muszą go napawać nowymi wersjami kilka razy w roku?? :-)Ad 4. Pytał cię ktoś co myślisz na temat Windows Phone?! Wydaje ci się, że to news na temat Windows Phone?! A może Microsoft pozwał cię za pirackiego Windowsa, że tak na nich ujadasz?? ;-)

Odpowiedz

7. LuiN
0

2015-09-30 11:46:06

6, ciekawy - z niedrogich telefonów najlepsze makro ma Microsoft Lumia 640. Przykładowe zdjęcie:

Odpowiedz

6. ~ciekawy
-1

2015-09-30 11:33:33

koledzy, doradzcie jaki telefon kupic maluchowi (ma 12 lat) zeby mogl robic zdjecia mrowkom i zeby byly widoczne ślipka tych mrowek?

Odpowiedz

5. ~4D
0

2015-09-30 11:26:45

@4. Co ty bredzisz?!Ja od dawna używam smartfonów z Androidem i kupuje je za swoje, ciężko zarobione pieniądze, więc wkurza mnie to, że mimo przechwałek producentów i obietnic Google, iż każda kolejna jego wersja ma być w końu dopracowana oraz zoptymalizowana to tak nie jest! Smartfon z Androidem działa dobrze przez pierwsze miesiące od wyjęcia z pudełka, a później jest coraz gorzej.No ale jak się jest jednym z tych bananowych dzieciaków, którym rodzice co pół roku fundują nową zabawkę z Androidem to nie musi się tym przejmować i można nawet zostać fanboyem Androida :-)

Odpowiedz

4. pacman
1

2015-09-30 10:49:35

Za to WindowsPadaka nadal jest systemem z masą ograniczeń i brakiem wielu funkcji o oprogramowaniu nie mówię, nie tylko darmowym, ale i płatnym. To aż dziwne jak Micro-Soft się bardzo...niestara, mogliby zdecydowanie szybciej rozwijać system, bo czekanie latami na wersję 8, 10 itd. żeby dostać oczywiste oczywistości to coś śmiesznego. Powinni skoro przejęli Nokię wziąć z Symbian, z MeeGo, skoro widzą Androida jako najpopularniejszy system - dać z nich wszystko co najlepsze.A oni sprzedają słuchawki głównie budżetowe i chyba udają elitarność...patrzcie mam telefon za 100$...prawie nikt takiego nie ma! Z Apple głupi Micro-Soft się śmiał, a procentowo są z udziałem w rynku znacznie dalej i to nawet sprzedając jedynie drogie słuchawki. MS ma niby ofertą dla całego rynku, ale to nie pomaga mu się przebić, a winy jest jednak system. Bo co by nie mówić to tanie słuchawki jak 520 nie były złe, potem w tańszych sporo wpadek jakościowych, ale topowe telefony też były niezłe. Tylko tutaj nie chodzi o to, że 1020 była słaba w sensie hardwar/''owym, tylko o system, o sklep itd.A HTC ciekawe ile pociągnie, jaki poziom dochodów to czysta sprzedaż telefonów, dzisiaj już nie zarabiają jak kiedyś na produkcji dla innych. A aktualizacje...z góry wiadomo, że jak u każdego dostaną je tylko droższe modele, ale zawsze można samemu wgrać.

Odpowiedz

3. ~parodia obsługi klienta
0

2015-09-30 10:44:43

to zdanie jest fajne "Firma prawdopodobnie umorzy długi, ale decyzja jeszcze nie zapadła" uprzejmie donoszę że wymyśliłem sobie że firma Play jest mi winna miliard PLN - prawdopodobnie umorzę ten dług ale decyzja jeszcze nie zapadła.

Odpowiedz

-3

2015-09-30 10:37:58

1). Chyba 17.0;-)

Odpowiedz