DAJ CYNK

HTC bez flagowego smartfonu na MWC

25.01.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3496

Ważne 2

1

Targi Mobile World Congress to największe telekomunikacyjne święto i okazja dla producentów do pochwalenia się sprzętem. Wśród nich zabraknie w tym roku HTC.Targi Mobile World Congress to największe telekomunikacyjne święto i okazja dla producentów do pochwalenia się sprzętem. Wśród nich zabraknie w tym roku HTC.

Portal Android Headlines, powołując się na informacje pochodzące od pracownika HTC zakomunikował, że podczas tegorocznych targów Mobile World Congress Tajwańczycy ponownie nie zaprezentują flagowego smartfonu. Biorąc pod uwagę fakt, że premiera HTC U11+ miała miejsce zaledwie dwa miesiące temu, taki zabieg wydaje się być logiczny.

Od czasu premiery HTC 10 tajwańska firma omija wielkie imprezy i prezentuje swoje smartfony podczas własnych wydarzeń. Oczywiście ma to sens, bo wtedy oczy całego świata są skupione wyłącznie na jednej firmie i jednym urządzeniu, ale to raczej zdaje egzamin tylko w przypadku największych producentów sprzętu. A do nich HTC już od jakiegoś czasu nie należy.

Zobacz: Oto smartfony, które dostaną Snapdragona 845

Źródło tekstu: Android Headlines; wł

Tagi: htc MWC2018
Komentarze
Zaloguj się
2. whothor
0

2018-01-25 18:48:48

Z flagowcem cz7 bez na tych targach, nic to dla nich nie zmienia, nie maja czym sie za bardzo pochwalic i wybic na tle innych

Odpowiedz

1. ~Karol Oleksy
0

2018-01-25 18:12:19

hehehehe

Odpowiedz