DAJ CYNK

Honor szykuje swoją wersję modelu Huawei Nova 8 SE

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6232

Huawei Nova 8 SE zaprezentowany w dwóch wersjach, każda ma 5G

Dokumenty chińskiej agencji TENAA sugerują, że Chińczycy pokażą nowy smartfon, który jest dziwnie podobny do pewnego  modelu siostrzanego Huaweia.

Chińska agencja TENAA zajmująca się regulowaniem rynku telekomunikacyjnego w tym kraju jest prawdziwą kopalnią wiedzy na temat nadchodzących smartfonów chińskich producentów. Tym razem urzędnicy z Państwa Środka ujawnili kolejny telefon, który niedługo pojawi się na rynku. Ma to być urządzenie marki Honor, jednak delikatnie mówiąc... nie będzie ono grzeszyć oryginalnością. Specyfikacja jest dokładnie taka sama jak w przypadku Huaweia Novy 8 SE w wersji High Edition. Możemy się zatem spodziewać układu MediaTek Dimensity 800U. Wiemy też, że smartfon będzie miał wyświetlacz OLED o przekątnej 6,53 cala.

Aparat główny będzie miał cztery sensory 64 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix. Z przodu znajdzie się miejsce dla pojedynczego sensora 16 Mpix. O wszystko ma z kolei zadbać akumulator o pojemności 3800 mAh. Dokładnie takie informacje przekazała TENAA, jak i renomowany użytkownik Weibo - Digital Chat Station. Wygląda na to, że to naprawdę dokładnie ten sam model, tylko z innym logotypem z tyłu smartfonu. Standardowo jednak wersja Honora powinna być nieco tańsza. Może różnić się będą też wariantami różniącymi się pamięcią, ale tego nie wiemy.

Zobacz: Huawei Nova 8 SE zaprezentowany w dwóch wersjach, każda ma 5G
Zobacz: Jakie telefony i zegarki Huaweia i Honora dostaną HarmonyOS? Pojawia się lista

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: playfuldroid, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu