DAJ CYNK

Honor - nowa marka trafia na polski rynek

29.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7005

Ważne 6

3

Od dzisiaj na rynkach europejskich, w tym także w Polsce, dostępne są urządzenia nowej marki telefonów komórkowych - Honor.

Od dzisiaj na rynkach europejskich, w tym także w Polsce, dostępne są urządzenia nowej marki telefonów komórkowych - Honor.

Pierwszym urządzeniem, który trafi na polski rynek jest Honor 6. Wyposażony w 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1080p, z ośmiordzeniowym procesorem Kirin 920, grafiką Mali-T628 MP6 i 3 GB pamięci RAM. 16 GB wbudowanej pamięci będzie można rozszerzyć kartami microSD. Główny aparat o rozdzielczości 13 Mpix z matrycą Sony IMX214 (f/2.0) i podwójną diodą LED pozwoli na nagrywanie filmów w rozdzielczości 1080p. Przedni aparat wykona zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości 5 Mpix (f/2.4). Łączność z Internetem zapewni LTE-A (kategoria 6 z prędkością pobierania do 300 Mb/s). Smartfon jest zasilany litowo-polimerowym akumulatorem o pojemności 3100 mAh. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.4.2 przykrytego nakładką Huawei Emotion 2.3.

Honor 6 będzie dostępny na wyłączność w sklepie internetowym sieci RTV Euro AGD w cenie 1399 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Honor; wł

Tagi: honor Honor 6
Komentarze
Zaloguj się
38. ~
0

2014-11-01 13:19:30

Wydaje mi się ze telefon z takimi parametrami za 1000 zł zdecydowanie się wyróżnia nawet bez dual sima. Ale darmowego neta nie będzie więc nie warto co? Nawet kosztem wygody?

Odpowiedz

37. ~m76
0

2014-10-31 14:16:07

Dobra. Moze ktos dac linka do chinczyka z Dualem, ale gdzie jest jasno opisane jakie pasma obsluguje ??Mi wychodzi, ze musze kupic wersje H60-L12 32GB zeby miec Duala i NFC oraz aby byla obsluga pasma LTE 1800. Rozumiem, ze nie ma takiego modelu co by mial LTE 800 i 2600 dodatkowo jak je kiedys w PL wprowadza ??Czy jak ma wpisana w specyfikacji obsluge tego pasma TDD-LTE:B41(2496-2690MHz) tzn bedzie i u nas w przyszlosci obslugiwal 2600 czy "nasze" 2600 bedzie tylko na FDD-LTE ??

Odpowiedz

36. ~Kryty
1

2014-10-30 12:06:11

@BravDokładnie uważam że jeżeli to nie jest dual sim to strzał w kolano. Dlaczego?W wersji z jednym czytnikiem kart jest to model jeden z wielu podobnych na rynku który niczym specjalnym się nie wyróżnia.Poszukaj w takiej cenie modelu z LTE z DualActive? Nie ma? No własnie. Wszystkie "chińczyki" oferują Dual Sima w trybie Dual Stanby. To jest jedyny element specyfikacji które czyni z tego urządzenia "wyjątkowe" a nie "jeden z tysiecy podobnych"

Odpowiedz

35. ~brav
-1

2014-10-30 08:07:48

Ale niektórzy z Was piszą głupoty z tym Dual SIM - "Jak nie będzie to strzał w kolano" itd. Jestem ciekawy ile procent rynku smartfonów w Polsce stanowią telefony na 2 karty? Pewnie nawet to nie będzie 1%.Sądzę, że jak Huawei postawi na marketing w Europie i zacznie społeczność edukować ze swoich produktów to może skubnąć całkiem duży kawałek rynku.Poza tym, jeżeli ten telefon z taką specyfikacją kosztuje w tym momencie w Euro 1400zł, to jak będzie ogólniej dostępny za miesiąc-dwa, jego cena może oscylować w granicach 1000zł. No i oczywiście, jeżeli zostanie wprowadzony do oferty operatorów w rozsądnej cenie to na pewno znajdzie się duże grono potencjalnych nabywców.

Odpowiedz

34. ~xy
-1

2014-10-29 20:39:10

Zamiast pisać szczególy czego to on nie ma, powiedzcie kto go produkuje itd.

Odpowiedz

33. bazooka
-1

2014-10-29 19:35:39

@Micho - jestem w 5% i skreślam ten produkt bez duala :(

Odpowiedz

32. Micho
0

2014-10-29 19:14:33

Ja tego nie rozumiem. Kupować telefon za ponad 1000zł a potem dziadować na Aero (odnośnie braku dual). 95% ludzi szuka duala żeby mieć darmowy net. Zastaw się a postaw się.

Odpowiedz

31. ~m76
0

2014-10-29 17:08:14

No i wszystko jasne BRAK DUAL SIM I NFC.

Odpowiedz

30. ~Staszi
0

2014-10-29 16:06:15

Na Aliexpress 355 $.Wersja ds. 16 GB

Odpowiedz

29. ~Kryty
1

2014-10-29 15:56:21

Brak NFC da się przeboleć. Brak dual sim zabija na starcie ten produkt.

Odpowiedz

28. ~m76
0

2014-10-29 15:12:42

Wg strony na Europe moze to byc wersja Single SIM i bez NFC :/ Instrukcja jest dla modelu H60-L04 Single SIM i ewidentnie bez NFC

Odpowiedz

27. ~m76
0

2014-10-29 15:02:37

@26 w UK tez masz VAT

Odpowiedz

26. ~
0

2014-10-29 14:20:26

25. nie złodziejaki tylko VAT.

Odpowiedz