DAJ CYNK

Honor 9 lite za 999 zł

22.01.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6394

Ważne 4

1

Wygląda na to, ze Honor 9 lite będzie na polskim rynku tańszy niż się spodziewaliśmy.



Wygląda na to, ze Honor 9 lite będzie na polskim rynku tańszy niż się spodziewaliśmy.

Jeszcze przed premierą Honora 9 lite mówiło się, że będzie on kosztować tyle samo, co Huawei Mate 10 lite, czyli ok 1300 zł. To uczciwa cena, szczególnie że specyfikacja obu modeli jest podobna. Oczywiście na przeliczenie 1 do 1 cen azjatyckich nie mieliśmy co liczyć. Wariant z 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wbudowanej kosztowałby wtedy u nas zaledwie 644 zł.

Sklep x-kom będzie prowadzić przedsprzedaż smartfonu, która potrwa do 9 lutego. Cena zaskakuje, bo wariant z 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wbudowanej został wyceniony na 999 zł, a w ramach przedsprzedaży otrzymujemy dodatkowo bezprzewodowo słuchawki Huawei AM61 Sport Bluetooth o wartości ok 200 zł.

To bardzo dobra cena i pozostaje mieć nadzieję, że po zakończeniu przedsprzedazy nie wzrośnie jak w przypadku Xiaomi Mi Mix 2.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~Aladar
0

2018-01-23 16:44:01

Link powyżej do idola 4 chyba nie działa, ten powinien być dobry:

Odpowiedz

15. ~Aladar
0

2018-01-23 16:37:21

@14. Do 1000 PLN mogę spoko polecić 2 telefony1 alcatel idol 4, rewelacja w tych pieniądzach, 2 głośniki stereo wyprodukowane we współpracy z firmą JBL, grają lepiej niż niejeden głośnik na Bluetooth, ekran FHD, 8 rdzeniowy procesor snapdragon 617. W zestawie okulary vr. Posiada NFC.file:///storage/emulated/0/Download/SMARTFON%20ALCATEL%20IDOL%204%20(6055K)%20LTE%20%2B%20GOOGLE%20VR%20(6977547658)%20-%20Allegro.pl%20-%20Wi%C4%99cej%20ni%C5%BC%20aukcje..mht2. Xiaomi note 43. Możesz jeszcze próbować znaleźć na necie ASUSA ZENFONE 3

Odpowiedz

14. ~Hudy
0

2018-01-23 13:06:32

Jaki telefon polecalibyscie w cenie do 1000zł? Zastanawiam sie nad tym, ciekawe jak bateria na nim trzymie, tak zeby nie ladowac go co 2 godziny..

Odpowiedz

13. ~~
0

2018-01-23 11:20:54

~10 Powiem szczerze, że gdyby nie brak znaczka "+" przy LTE to bym nawet nie wiedział, że Mate go nie ma :P Sieci są i tak zawalone do tego stopnia, że nie odczuwa się tego aż tak bardzo. Natomiast z samym zasięgiem jest nieco gorzej. Gdy obydwa telefony leżą obok siebie (a mieszkam w miejscu gdzie z zasięgiem naprawdę słabo) to P10 lite zawsze ma tą kreskę więcej. Myślę, że brak LTE+ jest bardziej odczuwalny w większych miastach.

Odpowiedz

12. ~
0

2018-01-23 01:01:41

przeciez*

Odpowiedz

11. ~
0

2018-01-23 01:00:50

Skoro marka Honor powstala po to, aby byc tanszym bratem Huaweia, to czemu spodziewaliscie sie takiej samej ceny co Mate lite? Przecierz to byloby nielogiczne.

Odpowiedz

10. ~Indianin
0

2018-01-22 19:03:33

@8 czy jest odczuwalny brak lte ultra w codziennym użytkowaniu i necie?

Odpowiedz

9. ~@8
0

2018-01-22 15:28:03

No właśnie ja NFC używam wyłącznie do płatności i bardzo się do tego rozwiązania przyzwyczaiłem - bo jest po prostu bardzo wygodne i wbrew pozorom - niezawodne :)A kurka wodna te NFC to koszt nie wiem 5$? Byłby wtedy kozak za te pieniądze.Z BLIKiem wiązałem duże nadzieje, ale niestety jego sieć akceptacji pozostawia wiele do życzenie :(

Odpowiedz

8. ~~
0

2018-01-22 14:23:17

@4 - Mate ma 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej.@7 - Diabli wiedzą dlaczego nie ma NFC. Pewnie z oszczędności. Osobiście przesiadłem się z P10 lite (z NFC) na Mate 10 lite (bez NFC) i nie odczuwam tego braku, bo go po prostu nie używam :) jak płacę telefonem to używam BLIKa. A jak nie to portfel i tak zawsze mam przy sobie. Zupełnie nie jest mi to potrzebne, więc nie zwracam uwagi czy telefon ma NFC czy nie. Jedyne czego brakuje mi w Mate to szybkie ładowanie.

Odpowiedz

7. ~ciekawy
0

2018-01-22 14:17:45

Dlaczego to to nie ma NFC?

Odpowiedz

6. M@jkel
0

2018-01-22 11:41:28

Nie wiem gdzie podobieństwo specyfikacji do Mate 10 lite. Taki sam jest tylko chipset, rozdzielczość ekranu i aparaty.

Odpowiedz

5. ~mmmm
0

2018-01-22 11:12:49

Jak możecie to dajcie link do oferty bo na stronie x-kom nie znalazłem tego modelu

Odpowiedz

0

2018-01-22 10:59:28

@3 Tak, jako punkt odniesienia zobacz właśnie Mate/''a 10 lite. Bardzo podobna specyfikacja za 300 zł więcej.

Odpowiedz