DAJ CYNK

Honor 8 trafia na polski rynek

18.08.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4435

Ważne 3

2

Honor 8, najnowszy flagowy smartfon Huawei, trafia na polski rynek przed oficjalną światową premierą.

Honor 8, najnowszy flagowy smartfon Huawei, trafia na polski rynek przed oficjalną światową premierą.

Smartfon został wyposażony w ekran FullHD o przekątnej 5,2 cala wykonany w technologii LPTS. Jednostką napędową jest ośmiordzeniowy procesor Kirin 950 taktowany zegarem 2,3 GHz w parze z 4 GB pamięci RAM. Dla użytkownika przewidziano 32 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia jej kartami microSD. Gniazdo karty pamięci może również służyć jako drugie gniazdo na kartę SIM. Z tyłu obudowy znajdziemy dwa aparaty z obiektywami o przysłonie F/2.2, wykonujące zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości 12 Mpix. Jeden aparat rejestruje obraz kolorowy, drugi czarno biały. Resztę specyfikacji uzupełnia LTE kategorii 6, czytnik linii papilarnych, Android 6.0.1 z nakładą EMUI 4.1 oraz litowo-polimerowy akumulator o pojemności 3000 mAh.

Honor 8 dostępny jest od 18 sierpnia w przedsprzedaży sklepu internetowego Plusa w cenie od 3 zł. Na wolnym rynku smartfon będzie kosztować 1999 zł i dostępne będą trzy warianty kolorystyczne - biały, czarny oraz złoty.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Huawei; wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~Garbb
0

2016-08-19 14:54:27

Szkoda, ze do Polski nie trafi najciekawszy wariant kolorystyczny - niebieski., ktory milo sie wyroznia z morza bialo-czarnyck telefonow...

Odpowiedz

19. ~Ojo
-1

2016-08-18 22:40:15

Zamówiłem w Plusie :) Dawno mi się żaden telefon tak nie podobał :) Cena fajna, warunki umowy też super więc nic tylko brać.

Odpowiedz

18. TomecekGD
0

2016-08-18 20:27:26

@17 OP3 sam się flashuje, więc moja babcia umie go obsługiwać. Poza tym honor 8 też się będzie aktualizował ;)

Odpowiedz

17. LuiN
2

2016-08-18 20:05:12

@15, 16 - większość ludzi woli dostać po prostu dobrze działający telefon, bez konieczności flashowania co 2 tygodnie.

Odpowiedz

16. ~~~~
0

2016-08-18 18:32:44

Telefon bez wsparcia oficjalnego cyanogenmod. Kiepsko. Już taki OnePlus 3 ma wsparcie oficjalne, właśnie widze i chwalę.

Odpowiedz

15. TomecekGD
1

2016-08-18 18:18:32

@14 nie wiem, ale akurat OnePlus daje ogromne wsparcie dla swoich telefonów, ma wsparcie społeczności z XDA i dostanie Androida 7 N, więc się nie martwię o ten telefon. Poza tym OP3 jest w całości z metalu, a droższy Honor 8 nie. Masakra, jak doją ludzi.

Odpowiedz

14. LuiN
0

2016-08-18 18:09:48

@12, TomecekGD - a już potrafi z tego RAM-u korzystać? Pierwsze testy pokazywały, że nie :-/

Odpowiedz

13. TomecekGD
0

2016-08-18 18:07:05

@5 całkiem dobrze? Biorąc ten telefon w Plusie mamy ofertę no-limit za 3,75 zł miesięcznie (90 zł na dwa lata) :D

Odpowiedz

12. TomecekGD
1

2016-08-18 18:01:16

Co to za cena? Przecież OnePlus 3 z 6 GB Ram jest tańszy o 200 zł!

Odpowiedz

11. kwistas
1

2016-08-18 17:38:16

No w sumie G5 by kupił w tej cenie.

Odpowiedz

10. ~
0

2016-08-18 15:37:33

Drogo. Za takie pieniądze mamy flagowca wiodącej marki.

Odpowiedz

9. ~Hotelarz
0

2016-08-18 15:34:47

@8, Miałem Oukitel K10000 i gdyby nie jego gabaryty zamiast 5.5 powinno być 5 cali noi gdyby byl chudszy o polowe używałbym go do dziś niestety zaraz go sprzedałem uciążliwe trzymać cegłe.

Odpowiedz

0

2016-08-18 14:56:04

@6 3000 mAh litowo-polimerowe wytrzyma Ci wyraźnie dłużej niż litowo-jonowe. Huawei już dawno stosuje ten typ akumulatorów i na co dzień czuć różnicę.

Odpowiedz

7. ~volejbol
0

2016-08-18 14:46:10

A czy ktoś wie czy i kiedy będzie dostępny w Polsce Honor 7 Premium (32GB)?

Odpowiedz

6. ~Hotelarz
1

2016-08-18 14:23:58

Czy innych baterii nie mają? W każdym 3000 mAh pchają jakby więcej nie mogli.

Odpowiedz