DAJ CYNK

Honor 8 dostępny w Play

19.10.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6278

Ważne 3

3

Do oferty sieci Play weszły właśnie dwa nowe urządzenia: smartfon Huawei Honor 8 i czytnik ebooków PocketBook Touch Lux 3.

Do oferty sieci Play weszły właśnie dwa nowe urządzenia: smartfon Huawei Honor 8 i czytnik ebooków PocketBook Touch Lux 3.

Honor 8 za 1 zł dostępny jest planach od 155 zł miesięcznie, w abonamencie za 145 zł kosztuje 129 zł, a w taryfie za 125 zł jego cena wynosi 579 zł. Rynkowa cena telefonu to 1999 zł.

Podświetlany czytnik ebooków PocketBook Touch Lux 3 za 1 zł w Formule Solo S ze zobowiązaniem 50 zł kosztuje 19 zł, a w przy abonamencie za 40 zł miesięcznie - 199 zł. Rynkowa cena czytnika to około 470 zł.

Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
28. ~aserty
0

2016-10-20 07:29:04

W taryfie Solo S z umową na 24m-ce, Honor 8 droższy niż w sklepach z elektroniką.Widać, że mają swoich klientów za idiotów.

Odpowiedz

27. kwistas
0

2016-10-20 02:53:25

Ogólnie większość testów traktuję bardzo ogólnikowo kwestię właśnie takich szczegółów jak HDVouce czy zasięg za to że 2 strony piania o aparacie czy o budowie. 1 albo 2 testy Honora 8 poruszały kwestię braku HDVoice, choć akurat przy teście tabletowo to się nie dziwię, że HD mogli nie być jak to karta Virgin była.

Odpowiedz

26. ~Drożyzna w Play
0

2016-10-19 22:47:19

Cena w porównaniu do Plusa baaaardzo wysoka.Plus w abo 70zł ma Honor 8 za 829zł a Play w abo za 125zł Honor 8 za 579zł.W ciągu umowy 2 letniej w Play zapłacimy ponad 1tys. więcej!!!

Odpowiedz

25. ~Maniek
1

2016-10-19 21:39:42

troche dziwne z tym HD Voice bo w opisach Honor 5x też brakowało rzekomo tej funkcji a posiadam takowego i HD Voice na nim działa więx pewnie ten 8 też ma

Odpowiedz

24. ~
1

2016-10-19 19:15:18

@18 mam telefon z HDVoice i uwierz - fajna sprawa. Dlatego od razu zwróciłem na to uwagę w drugim poście,

Odpowiedz

23. kwistas
1

2016-10-19 15:40:18

18 HD Voice to powinien być standard w tej półce cenowej, teoretycznie można bez tego żyć, ale tak mu malo brakuję do idealnego telefonu, że aż szkoda tej marki. W bardziej procesjonalnych testach wszyscy podkreślają, ze brak HD Voice to jest porażka, zwłaszcza, że Honor 7 miał taką funkcję.

Odpowiedz

22. orson_dzi
0

2016-10-19 15:30:55

@16 Śliski, to jest P9. Honor 8 nie wyróżnia się jakoś negatywnie pod tym względem. Wybór między nim a P9 rozbija się głównie pomiędzy - wygląd Honora vs tryb monochromatyczny w aparacie P9. Honor ma też lepszy ekran, chociaż bardzo minimalnie, głownie chodzi tu o automatycznie podbicie jasności w silnym słońcu i mniej widoczny throttling.

Odpowiedz

20. LuiN
0

2016-10-19 15:22:38

@16, iperyt - no cóż, to tylko komentarz, a nie recenzja. Test Arka wkrótce opublikujemy. Do mnie właśnie trafił telefon na zdjęcia i między newsami stwierdzam, że prezentuje się genialnie. Co do śliskości - na tył pewnie i tak większość użytkowników nałoży jakieś plecki.

Odpowiedz

18. ~torre24
-1

2016-10-19 15:12:38

Co by to nie był za telefon to zawsze znajdą się maruderzy bo to nie ma HD Voice, jacka, rozdziałka nie taka, bateria słaba itp, itd. Mam ten telefon i jest to, kask do tej pory, bardzo udany zakup. 599 zł w abo 59,99 zł, to cena do przyjęcia. Rzeczywiście jest śliski ale jakiś case załatwia sprawę. Sprzętowo i wizualnie nie ma się do czego przyczepić - jest świetny.

Odpowiedz

17. iperyt
0

2016-10-19 15:10:44

@9 miało być

Odpowiedz

16. iperyt
1

2016-10-19 15:10:16

@4 "prezentuje się genialnie" to jednak zbyt ogólnikowo jak na Redaktora branżowego.Dla mnie też prezentował się genialnie jak go pierwszy raz zobaczyłem na zdjęciu w wersji szafirowej.Przy bliższym poznaniu wiele traci.Choćby poprzez wspomniany już tutaj brak HD Voice , niewymienna (oficjalnie) bateria czy hybrydowy dual sim.Osobiście też nie podoba mi się w nim to że jest strasznie śliski i ma wysoki połysk jak damska puderniczka.Rzeczywiście jakby miał cenę średniaka , to moje żale były by o wiele mniej zasadne.Teraz za cenę tego napompowanego medialnie chińskiego "cuda" mogę mieć lepszego pod każdym względem LG G5 .

Odpowiedz

13. ~xxx
1

2016-10-19 14:27:46

Honor 7 ma HD Voice, a nowszy Honor 8 nie ma?

Odpowiedz

12. ~
1

2016-10-19 14:22:41

Producenci przed projektowaniem powinni zadać sobie pytanie- do czego przede wszystkim jest telefon. I już każdy nowy telefon powinien mieć HD Voice.

Odpowiedz

11. kwistas
1

2016-10-19 13:58:56

Ogólnie telefon spoko, wadą jest brak HD Voice co jest jakimś żartem że strony Huawei, zdecydowanie za śliski lepiej wypada z ręki niż S7, no i ren głośnik który gra jak zabawki z odpustu. Jest agregacja pasm, dobry aparat, szybkie ładowanie, wyświetlacz jeden z lepszych, 4GB RAMu. Miałem go kupić, ale skreślił go u mnie brak HD Voice.

Odpowiedz

10. ~
0

2016-10-19 13:58:36

Z tego pocketbooka da się dzwonić?

Odpowiedz