DAJ CYNK

Honor 7C za złotówkę, ale tylko jutro

17.07.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 12450

Ważne 9

1

18 lipca w samo południe ruszy promocja, w ramach której pierwszych 100 kupujących zapłaci za smartfon Honor 7C tylko złotówkę.



18 lipca w samo południe ruszy promocja, w ramach której pierwszych 100 kupujących zapłaci za smartfon Honor 7C tylko złotówkę.

Honor 7C wyposażony jest w 5,99-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720 x 1440 pikseli, chipset Snapdragon 450, 3 lub 4 GB pamięci RAM oraz 32 GB przestrzeni na dane, rozszerzalnej przy pomocy karty microSD. Do tego podwójny tylny aparat fotograficzny z matrycami o rozdzielczościach 13 Mpix i 2 Mpix oraz przedni 8 Mpix. Smartfon pracuje pod kontrolą systemu Android 8.0 Oreo z nakładką Emotion UI 8.0, ma czytnik linii papilarnych z tyłu obudowy, funkcję Face Unlock, a za dostarczanie energii do podzespołów odpowiada akumulator o pojemności 3000 mAh.

Smartfon w wariancie z 3 GB RAM-u możemy kupić w Polsce za prawie 850 zł. W najbliższą środę (18 lipca) o godzinie 12:00 w oficjalnym sklepie marki Honor w serwisie Allegro wystartuje promocja, w ramach której Honor 7 w kolorze czarnym będzie do kupienia za 1 zł. Liczba egzemplarzy będzie mocno ograniczona, a promocja skończy się wraz z wyczerpaniem promocyjnej puli.

Zobacz: regulamin promocji

Zobacz: Rodzina Honor 7 powiększa się na polskim rynku
Zobacz: Honor sprzedał 3 mln egzemplarzy swojego flagowca

Źródło tekstu: Honor

Komentarze
Zaloguj się
93. ~Amigo007
0

2018-07-20 13:50:41

Ja pier**** oficjalny sklep Honor na allegro, i tyle w temacie. A to że świeże konto to nie ma nic do rzeczy. Co do promocji, to myślisz jaki jest realny koszt wytworzenia takiego telefonu? Telefony przyszły prosto od producenta, który produkuje setki tysięcy takich telefonów. Realny koszt dla producenta, to może 30 USD. Myślisz że 3000 USD to dla producenta wielka suma? Dali 100 sztuk na promocję i tyle. Większości w tym mnie się nie udało, ale nie mogło być inaczej przy takim zainteresowaniu.

Odpowiedz

92. ~
0

2018-07-19 02:52:55

@ 91. ~Maniek: Jaaasne. Sprzedane "setki sztuk", a sprzedawca na Allegro dopiero co założył konto,ma przed 17 lipca wystawione tylko 2 opinie za sprzedaż pokrowców na smartfony, a potem ma z 17 lipca (czyli już po nagłośnieniu promocji "smartfon za 1 zł") jeszcze 3 opinie za sprzedaż smartfona Honor 7C, gdzie nawet jeden z kupujących wprost przyznaje się, że popełnił "falstart promocyjny"!

Odpowiedz

91. ~Maniek
0

2018-07-18 20:46:33

Ludzie zanim zaczniecie wypisywać jakieś bzdury o ilości szt typu 500 czy 600 to najpierw sprawdźcie dokładnie. Do wieczora 17.07.2018r wisiała aukcja tego sklepu z Honorem 7c w normalnej cenie gdzie było już setki sprzedanych egzemplarzy. Dzisiaj chwilę przed 12 pojawiła się ta sama aukcja z tą samą ilością sprzedanych egzemplarzy. Chwilę później na tej samej aukcji została obniżona cena do 1zł.I macie te wasze setki sztuk....

Odpowiedz

90. ~
0

2018-07-18 20:18:37

@ 88. ~Amigo007: Jeśli Allegro wyświetla, że sprzedano 610 sztuk, to na jakiej podstawie twierdzisz, że faktycznie było 100 szt.?A w bajeczkę, że "sklep allegro może sobie pozwolić na takie promocje", to może opowiadać tylko ktoś, kto nigdy własnego interesu nie prowadził!

Odpowiedz

89. ~arczi
0

2018-07-18 20:03:56

Strona padła bo pracownicy alledrogo rozdali sobie telefony, ta firma to szrot! ludzie myślcie trochę...

Odpowiedz

88. ~Amigo007
0

2018-07-18 13:09:22

tomzajkicaj86 ale to właśnie jak mówisz jakiś błąd. 86 teoria spiskowa, 100 sztuk chyba było. Sklep allegro może sobie pozwolić na takie promocje. Szkoda że tylko nieliczni się załapali.

Odpowiedz

2018-07-18 13:01:45

@Amigo007 ten i inne telefony byly na flash sale ponad 90% taniej. Ja sie zalapalem na koolnee ale inni pokupowali xiaomi warte 2500 za pare stowek... jakis error gearbest mial widac i tak obnizylo ceny... po paru minutach ceny wrocily do normalnych... w sumie sprzedanych telefonow z ta obnizka bylo moze w calym serwisie ze 200 ale nikomu nie wyslali... najgorsze jest to ze zadnych przeprosin, anulowamie zamowienia po dwoch tydodniach i jeszcze pozniej zwrot kasy... jeszcze stracilem 2zl bo placilem w dolarach a potem kurs spadl :p ale liczylem ze tak moze byc...

Odpowiedz

86. ~
0

2018-07-18 12:55:58

Gdyby faktycznie zostało sprzedane te 610 sztuk, to wkrótce większość z nich powinna pojawić się na Allegro po bardzo atrakcyjnych cenach, a na Telepolis powinno się wygraną pochwalić co najmniej kilkunastu STAŁYCH użytkowników.Podejrzewam, że #74 Maniek oraz #49 Tomo są prawdopodobnie z agencji reklamowej organizującej ten przekręt.

Odpowiedz

85. ~Jaaa
0

2018-07-18 12:48:21

LIPAAAAA... nienawidzę allegro. DNO

Odpowiedz

84. ~Amigo007
0

2018-07-18 12:46:24

Szczęśliwcy wrzućcie zdjęcie z zakupionego przedmiotu.. A i tak musicie być jeszcze w fartownej setce, bo jakimś cudem 544 osoby kupiły tam 640 sztuk. Tak mi się wyświetlało pod aukcją. Wyświetlało, bo teraz i mi się strona nie wczytuje..

Odpowiedz

83. ~paterinio
0

2018-07-18 12:41:14

taka była strona aukcji i pokazuje ze 10 minut temu dopiero aukcja została zakończona

Odpowiedz

82. ~Adam
0

2018-07-18 12:39:41

Honor never again

Odpowiedz

81. ~Amigo007
0

2018-07-18 12:38:21

Tomzajkicaj86 ale to inna sytuacja, tu te telefony za 1zł chyba były. Ale w ułamku sekundy się wyprzedały.

Odpowiedz

80. ~klint
0

2018-07-18 12:35:43

przynajmniej by sie nie ośmieszali. pokazali jakie mają dobre serwery :) i nadal kuleje str.

Odpowiedz