DAJ CYNK

Honor 7 i nowe Samsungi serii A dostępne w Play

03.02.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4996

Ważne 4

1

Do cenników sieci Play trafił smartfon Honor 7 o Samsungi Galaxy A3 i A5 w wersji na 2016 rok.

Do cenników sieci Play trafił smartfon Honor 7 o Samsungi Galaxy A3 i A5 w wersji na 2016 rok.



Za smartfon Honor 7 w abonamencie za 69,99 zł miesięcznie zapłacimy 969 zł, a przy abonamencie wynoszącym 99,99 zł dopłata za telefon wyniesie 149 zł.

Zobacz: Ceny smartfonu Honor 7 w ofercie Play
Zobacz: Honor 7 - 200 tys. egzemplarzy w dwie minuty

W abonamencie za 99,99 zł za Samsunga Galaxy A5 2016 zapłacimy 329 zł, z kolei w tej samej taryfie Samsung Galaxy A3 2016 kosztuje 1 zł.

Zobacz: Samsung ogłosił termin sprzedaży Galaxy A3 i A5 (2016)

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
27. ~turururu
0

2016-02-04 14:14:27

Znasz ludzi mojego pokroju mówisz, ciekawe. Czyli jakich ?

Odpowiedz

26. ~pracownik
0

2016-02-03 17:29:18

Ale powiedz mi turururu czy ja Cię obrażam? Żałosny nie jestem, znam rynek po prostu.. i ludzi jak widać twojego pokroju

Odpowiedz

2016-02-03 14:42:47

kupujemy na wolnym rynku, test.

Odpowiedz

24. ~turururu
-2

2016-02-03 14:32:31

Żałosny jesteś ty pracowniku :) Ja akurat nie jestem typem człowieka, który chce wszystko za darmo, bo jestem świadomy cen :) Ja akurat w pomarańczowych robię, więc wiem jak to jest...

Odpowiedz

23. LuiN
0

2016-02-03 14:08:29

Dodałem pełny cennik Honora 7 w ofertach Play.

Odpowiedz

22. ~Katka
-1

2016-02-03 13:51:13

@Tom, bład, Plus ma w ofercie Honor7, bo sama posiadam.

Odpowiedz

21. ~pracownik
2

2016-02-03 13:15:31

Jakość oferty i jej walory zależa od danego miesiąca a czasem nawet tygodnia, marketing marketingiem, twierdzisz w takim razie, że wszyscy, którzy przechodzą do Play to lemingi, które oglądają reklamę i jarając się Wojewódzkim w tv lecą i podpisują umowę płacąc więcej? Każdy liczyć umie, czasem różowi mają spoko oferty, czasem plus, bywa ze i orange i play wrzucą coś świetnego. Nie można generalizować. Rynek się zmienia, operatorzy się dopasowywują, meritum dyskusji i tak pozostaje fakt, że klienci (jak nuck i turururu) wymagają cudów za pół darmo, a teraz nic za darmo nie ma, i albo Cię stać albo kup chinczyka i się nim ciesz :)

Odpowiedz

20. ~rrrrr
-2

2016-02-03 12:58:59

Z Playa to trzeba było korzystać jak startowali i mocno "dotowali" wszystkie telefony i abonamenty, wtedy ich promocje wyglądały rewelacyjnie na tle innych , obecnie to jest spłacanie kredytów więc muszą zarabiać to ciągną z was kasę , chcecie spłacać te kredyty to spłacajcie ja pożegnałem się z Play-em 3 lata temu nie żałuję i wracać nie zamierzam, obecnie lepsze promocje można trafić w Orange.

Odpowiedz

19. ~
-1

2016-02-03 12:54:37

Po miesiacu flagowiec staje sie "starocia" bo nowe info na telepolis o nowosciach usuwa radosc z nabytego "flagowca"!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

18. ~pablosox123
-2

2016-02-03 12:48:47

Play ma slabe telefny zlaby bok slaby zasięg i wszystko ogolnie ma słabe,generalnie marketing im sie udal.Ja biorę teraz plusa bo łacze go ze smart domem i wychodzi mi kozystnie.

Odpowiedz

17. ~tomek
-1

2016-02-03 12:36:45

Wiecie może kiedy nowy A5 będzie w Orange?

Odpowiedz

16. ~
0

2016-02-03 12:21:41

@10, ale ja nie wiem co to frajda chwalić się telefonem za cztery tysiące, na który ktoś odkładał przykładowo jeden rok, albo dwa. Frajdą jest pochwalić się, że mimo niewysokich zarobków udało się kupić naprawdę przyzwoitego smartfona za 500 zł z Chin, który zmiecie nie jednego średniaka i czasami zbliża się do wyższej półki, a od flagowca nie będzie znacznie odstawiać. Wiadomo, że taki za 500 zł będzie z gorszych podzespołów i z tańszych materiałów, ale da się w tej cenie ściągnąć coś z Chin, który będzie po prostu dobrym produktem (dobra jakość wykonania, dobre, a nawet płynne działanie androida, dobra jakoś aparatu itp.).

Odpowiedz

1

2016-02-03 12:21:08

Ale jeszcze niedawno Play miał pakiet 10 GB za 10zł. :-) Panowie, co było a nie jest, nie pisze się w rejestr.

Odpowiedz

14. ~Kris
-1

2016-02-03 12:18:57

~tom - nie masz racji, Plus jeszcze do niedawna miał w ofercie Honor 7 za ok 600 PLN w abo 69, sam się nad nim mocno zastanawiałem wtedy ale jednak wziąłem za zeta 640XL. Trzymajmy się faktów i nie obrażajmy, kolega tytoos miał tutaj rację.

Odpowiedz

13. ~
0

2016-02-03 12:16:48

Na ilosc kupionych telefonow w Polsce, chyba nieznaczna liczba osob korzysta z telepolis i porad tutaj pisanych. Poprostu nie znaja url. Nalezaloby zrobic reklame w tv i podawac przez jakis czas URL Ci, co marudza w Salonach, to wyjatki i nie maja wplywa na osiagane wyniki finansiwe Operatorow.

Odpowiedz