DAJ CYNK

Honor 6X z podwójnym aparatem

18.10.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4860

Ważne 4

1

Huawei prezentuje model Honor 6X. To kolejny smartfon w ofercie chińskiej firmy z podwójnym aparatem.

Huawei prezentuje model Honor 6X. To kolejny smartfon w ofercie chińskiej firmy z podwójnym aparatem.

Smartfon został wyposażony w 5,5-calowy ekran chroniony przesz zakrzywione szkło 2.5D. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor Kirin 655 taktowany zegarem 2,1 GHz z grafiką Mali T830-MP2 oraz 3 GB lub 4 GB pamięci RAM. Od tego jest też uzależniona wersja pamięci wbudowanej - 32 GB lub 64 GB. Pamięć można rozszerzyć kartami microSD.

Konfiguracja aparatu jest nietypowa. Z tyłu mamy dwa aparaty - jeden o rozdzielczości 12 Mpix, a drugi o rozdzielczości 2 Mpix. Huawei nie informuje jakie ma być konkretnie zastosowanie takiego połączenia aparatów. Przedni aparat wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 8 Mpix.

Na wyposażeniu smartfonu znalazła się również łączność LTE z obsługą VoLTE, akumulator o pojemności 3340 mAh, czytnik linii papilarnych oraz możliwość wykorzystania gniazdka kart pamięci jako drugiego gniazda kart SIM.

Smartfon w pierwszej kolejności trafił na rynek chiński w cenie 148 dolarów za wersję z 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wbudowanej, 192 dolarów za 4 GB i 32 GB oraz 237 dolarów za wersję z 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wbudowanej.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: fonearena; wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2016-10-18 19:05:06

19). Może i nie umie, ale może ją mieć... prawdaż? PS. A co do wpisów, to każdy ma swój ,,konik" i podnieca się nawet głupotami nr. Apple.

Odpowiedz

19. ~bez nicka
1

2016-10-18 17:48:38

#10 Calm7, nie bądź naiwny wierząc, że applefan_ jest taki bogaty i liczy kasę w tysiącach! Żaden normalny gość robiący grubą kasę nie traci czasu na durne komentarze, tylko w tym czasie myśli jak zarabiać kolejną kasę. Poziom merytoryczny wpisów applefan_ wskazuje na jego niskie IQ, a to jest równoznaczne z tym, że wielkiej kasy raczej nie umie zarobić, a iPhone miał w ręku jedynie podczas wizyty w jakimś sklepie lub punkcie gsm.

Odpowiedz

18. ~Calm7
0

2016-10-18 15:42:26

@12Jaki to twój szyld? twój jest czerwony...:-D czarny już mój i jeszcze kilku userów:-D

Odpowiedz

17. ~Hotelarz
-1

2016-10-18 15:41:15

@11,Mila89, Nie wierz podrabiańcom, prawdziwy jestem tylko ja, dawny PLAY...

Odpowiedz

16. ~Calm7
0

2016-10-18 15:39:11

Jaki to twój szyld? twój jest czerwony...:-D czarny już mój.

Odpowiedz

15. dybala95
0

2016-10-18 15:38:38

8, zobacz, nie jestem żaden HOTELARZ, post nr 13 mój :)

Odpowiedz

14. applefan_
-2

2016-10-18 15:37:21

@9 oczywiście z pkt 2 żartowałem :)

Odpowiedz

13. ~Samsung
-1

2016-10-18 15:37:08

Nie, może niejaki Hotelarz siedzi u mnie w robocie aktualnie i też się wypowiada, zaraz zaloguję się na konto bo mam tu utworzone :D

Odpowiedz

0

2016-10-18 15:34:25

9). Guzik mnie obchodzi na co czekasz, i twoje piesko srajtanie pod moim szyldem

Odpowiedz

11. Mila89
1

2016-10-18 15:32:22

@8 "Samsung" aka Hotelarz niezły troll z ciebie.... 1 komentarz to samo ip co twoje tam jestes Hotelarzem ktory w kazdym poscie pisze o Xiaomi tutaj nagle jestes "Samsungiem" co ma s7.... rozdwojenie jazni???

Odpowiedz

0

2016-10-18 15:31:44

5). co ty chrzanisz? jakie co rok??? mam Prestigio, i jakoś nic mu nie dolega, cały i zdrowy.A wiesz ile mnie kosztował?:-Pakurat takiej matematyki nie ogarniasz, bo ty liczysz kasiorę w tysiącach, a nie groszach.Chcesz być bogaty - to se bądź, nic do tego nie mam, kupuj se ajfony co tydzień, ale nie rób z siebie nadętego bufona i daj żyć innym!

Odpowiedz