DAJ CYNK

HMD Global potwierdza aktualizacje do Androide Pie

14.08.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3651

Ważne 4

0

HMD Global potwierdza aktualizacje smartfonów Nokia do Androida 9.0. Wygląda na to, że to producent najbardziej dbający o użytkowników.





HMD Global potwierdza aktualizacje smartfonów Nokia do Androida 9.0. Wygląda na to, że to producent najbardziej dbający o użytkowników.

Pokaźna lista smartfonów

Nokia chce zaktualizować wszystkie dostępne smartfony do nowej wersji Androida. Dzięki temu będzie drugim producentem (pierwszym i jedynym, o ile nie liczymy Essential Phone'a), który to zrobi.

Aktualizację systemu otrzymają:


Kiedy aktualizacja?

Data udostępnienia aktualizacji nie jest jeszcze znana, ale jako pierwsi powinni ją otrzymać posiadacze Nokii 7 Plus. To jedyny smartfon HMD Global, który należy do programu Developer Preview. Drugie w kolejce powinny być Nokie 8 oraz modele z programu Android Go.

Zobacz: Android 9.0 Pie może i stabilny ale już do poprawki
Zobacz: HTC publikuje listę smartfonów, które otrzymają aktualizację Androida do wersji 9.0 Pie

Źródło tekstu: Nokia; wł

Komentarze
Zaloguj się
43. wlo
-2

2018-08-16 14:04:27

YyyYyy - nie wiem. Nie używam. Syn nie narzeka.Chociaż w zeszłym tygodniu narzekał... Przycinała się przeglądarka - podczas służbowego pobytu w Niemczech nad graniczną rzeką Inn, w niemieckich sieciach Vodafone, O2, E-Plus. Po przelogowaniu się do austriackiej A1 przestała się przycinać ;-)A! T-Mobile... Ani niemiecka ani asutriacka, można powiedzieć, nie działały w tamtym rejonie ;-)

Odpowiedz

42. YyyYyy
0

2018-08-16 13:35:34

@41 wlo, a jak z ta wydajnoscia? bardzo sie telefon tnie ? Pytam o ten co dluzej jest uzywany bo juz bardziej zasmiecony tez

Odpowiedz

41. wlo
-1

2018-08-16 13:30:18

YyyYyy - właśnie o tym mówię!! Jest rok. A 6.1 jest... kwartał?

Odpowiedz

40. ~czerki
1

2018-08-16 13:29:16

37) megaloman udziel odpowiedzi na ważkie pytanie

Odpowiedz

39. YyyYyy
0

2018-08-16 10:43:50

@37 wlo, wez pod uwage,z e Nokia 6 jest na rynku juz ponad rok? Napisz prosze jak z wydajnoscia, bardzo sie tnie? To ma na pokladzie low-end SD430 i w sumie na tym koniec potencjaklnych wad tego telefonu. Jesli faktycznie dotrzymaja slowa i zapewnia aktualizacje do 9.x to trzeba byc skonczonym glupcem by kupic jakis inny telefon w tej cenie (a nawet i wyzszej).

Odpowiedz

38. ~czerki
1

2018-08-16 10:43:22

37) czyjej żonie kupiłeś ? skoro syn twój to i o żonie wypadałoby napisać czyja ona. badź chłopie dokładniejszy bo nie wiemy o czyja małżonke sie rozchodzi. dziwne to bo słyniesz z dokłądnych , schludnych i zawsze na temat wpisów a tak moze chodzic o żone pabloki lub małżonkę maciarewicza

Odpowiedz

37. wlo
-2

2018-08-16 10:30:35

17 - mój syn kupował ponad rok temu Nokię 6 za 1049 zł. Ja żonie kupiłem kilka tygodni temu identyczną za nieco ponad 500 zł ;-)

Odpowiedz

36. YyyYyy
0

2018-08-16 08:18:01

Brawo HMD Global! W końcu jedna porządna firma, cała reszta się chowa.

Odpowiedz

35. ~Do 29...
0

2018-08-16 07:11:43

Powinno być Honor 10 sorry

Odpowiedz

34. ~Do 29...
0

2018-08-16 07:09:26

@29 Ja używam Honir 10, Nie mogłem v-speed.eu zmierzyć down/up co podałeś. No ale zawziąłem się i po kilku różnych próbach DOKONAŁEM POMIARU. Fantastyczne wyniki.

Odpowiedz

33. ~nbv
0

2018-08-15 21:23:34

@32 Ja bym powiedział, że Nokia 7 plus.

Odpowiedz

32. ~
0

2018-08-15 21:13:18

Która z tych Nokii ma najlepszą baterię?

Odpowiedz

31. ViNYL
0

2018-08-15 19:38:09

Na marudy nie ma rady...

Odpowiedz

30. ~wacek
0

2018-08-15 19:37:12

@25). I żeby były na Symbianie:-D

Odpowiedz

29. ~Ccc
0

2018-08-15 17:54:52

Moj kolega ma Samsunga J7 i nie może odczytać speed: v-speed.eu. A ja mogę na starym telefonie. To mnie sprawdza i nie wierzy.

Odpowiedz