DAJ CYNK

HMD Global planuje wydać równocześnie Nokię 2 oraz jeszcze jeden smartfon

24.09.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 32

Ważne 4

3

Zaledwie wczoraj informowaliśmy, że do Europy trafi ulepszona wersja Nokii 8. Jak się okazuje, to nie jedyna wiadomość z podwórka HMD Global. Firma obecnie przygotowuje się do wydania Nokii 2 oraz...jeszcze jednego modelu. Pytanie: jakiego?Zaledwie wczoraj informowaliśmy, że do Europy trafi ulepszona wersja Nokii 8. Jak się okazuje, to nie jedyna wiadomość z podwórka HMD Global. Firma obecnie przygotowuje się do wydania Nokii 2 oraz...jeszcze jednego modelu. Pytanie: jakiego?

Dwa modele Nokii (pod numerami kodowymi TA-1041 oraz TA-1042) przeszły właśnie certyfikację w Chinach. Oba mają wspierać technologię szybkiego ładowania, co sugeruje, że nie będą to najtańsze egzemplarze. Może to zwyczajnie kolejna wersja Nokii 8 (tym razem na rynek chiński)?

Źródłem informacji o Nokii 2 oraz jeszcze jednym telefonie jest znany z potwierdzonych przecieków Roland Quandt. Inne możliwości (poza kolejną wersją Nokii 8) to Nokia 9 oraz Nokia 7. Wszystko wskazuje na to, że zagadka rozwiąże się już piątego października - wtedy HMD zamierza wygłosić tajemnicze oświadczenie...

Źródło tekstu: Roland Quandt, Nokiamob, wł

Komentarze
Zaloguj się