DAJ CYNK

Hammer Titan 2 i Hammer Delta od poniedziałku w Biedronce

29.09.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5671

Ważne 3

1

Wczoraj pisaliśmy, że myPhone szykuje 5 nowych Hammerów, z których dwa w poniedziałek trafią do Biedronki. Oto dodatkowe informacje o tych urządzeniach.Wczoraj pisaliśmy, że myPhone szykuje 5 nowych Hammerów, z których dwa w poniedziałek trafią do Biedronki. Oto dodatkowe informacje o tych urządzeniach.

Hammer Titan 2 to smartfon, który charakteryzuje się wysoką odpornością na wodę i pył co potwierdza certyfikat z normą IP68. Model wyróżnia wytrzymała obudowa z metalowymi wzmocnieniami. Titan 2 ma 4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 800 pikseli z technologią In-Plane Switching, która zapewnia większe kąty widzenia i bardziej rzeczywiste kolory niż tradycyjne ekrany. Smartfon jest wyposażony w dwa aparaty fotograficzne: główny 5 Mpix z diodą doświetlającą, funkcją HDR i autofocusem oraz przedni 2 Mpix.Telefon zasilany jest akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 2500 mAh. Na zapisywanie danych mamy 8 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością rozszerzenia jej o dodatkowe 32 GB dzięki karcie pamięci microSD. Jest też Dual SIM, Bluetooth i GPS. Urządzenie napędzane jest 4-rdzeniowym procesor, który współpracuje z 1 GB RAM-u. System operacyjny to Android 7.0 Nougat. Titan 2 dostępny będzie w kolorze czarno-srebrnym w cenie 449 złotych.

Hammer Delta to klasyczny, pancerny telefon z klawiszami, który również jest odporny na wodę i pył, co potwierdza certyfikat z normą IP68. Urządzenie ma czytelny, kolorowy ekran 2,4 cala oraz duże przyciski. Delta jest wyposażona w akumulator litowo-jonowy o pojemności 1700 mAh, który zapewnia mu do 9 dni działania w trybie czuwania na jednym ładowaniu (dane producenta).Telefon ma aparat VGA oraz 32 MB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej o dodatkowe 32 GB dzięki karcie pamięci microSD. Znajdziemy tu też takie funkcje, jak latarka, zegar, budzik, radio FM, odtwarzacz mp3, dyktafon, alarm wibracyjny oraz Dual SIM i Bluetooth. Hammer Delta oferowany będzie w kolorach czarnym i czarno-pomarańczowym w cenie 159 zł.

Jak podaje firma myPhone, obydwa modele posiadają certyfikat jakości niezależnej instytucji badawczej DEKRA, która zbadała je pod kątem wytrzymałości i użyteczności.

Zobacz: myPhone zapowiada 5 nowych Hammerów

Źródło tekstu: myPhone

Komentarze
Zaloguj się