DAJ CYNK

GSmart Maya M1 - kolorowy Dual SIM z dużym ekranem

04.06.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3574

Ważne 4

0

Gigabyte wprowadza na polski rynek nowy smartfon - GSmart Maya M1. Do kolejnego Dual SIM-a producenta trafił 4,5-calowe ekran qHD z matrycą IPS i aparat 8 Mpix.

Gigabyte wprowadza na polski rynek nowy smartfon - GSmart Maya M1. Do kolejnego Dual SIM-a producenta trafił 4,5-calowe ekran qHD z matrycą IPS i aparat 8 Mpix.

GSmart Maya M1 to największy spośród trójki zaprezentowanych ostatnio przez Gigabyte'a smartfonów. Jego 4,5-calowy wyświetlacz ma przy okazji nieco większą rozdzielczość - 540 x 960 pikseli. Dwurdzeniowy procesor MediaTek MT6577 o taktowaniu zegara wynoszącym 1 GHz, 1 GB pamięci RAM i grafika PowerVR SGX531 zaprzęgnięte zostały do obsługi Androida 4.1 z niewielką jedynie porcją dodatków od producenta.

Maya M1 ma tylny aparat o rozdzielczości 8 Mpix oraz przedni z matrycą 2 Mpix, umożliwiający odbywanie rozmów wideo. Szybki tryb zdjęć seryjnych pozwala na zarejestrowanie do 40 ujęć za jednym naciśnięciem spustu. Nie zabrakło również modułu Bluetooth 3.0, GPS-u oraz łączności HSPA możliwej do uruchomienia na jednej z dwóch zainstalowanych w telefonie kart SIM.

Smartfon występuje w trzech wariantach kolorystycznych obudowy - białym, czarnym oraz czerwonym. Tylny panel jest wymienny. Cena urządzenia to 999 zł.

Źródło tekstu: Gigabyte

Komentarze
Zaloguj się
9. ~
0

2013-06-20 22:36:28

apropos ostatniego kom. wszyscy pytaja co to za cudo (mam białe body), wymieniaja s3 i takie tam, sa mile zaskoczeni ceną... pozdro Juras

Odpowiedz

8. ~
0

2013-06-20 22:34:34

mam Majkie od 3 tygodni i mnie nie zawiodła, dla mnie cacy!!! zainstalowałem wszystkie programy użytkowe (poczta, gierki ;-) nawigacja Navmax) wszystko zajewfajnie działa i sie nie zacina , ja polecam bez zastrzeżeń, pozdrawiam, Juras

Odpowiedz

7. xperia
0

2013-06-06 14:04:00

@5: w Polsce gdy smartfon nie pochodzi od Samsunga to ludzie dziwnie na niego patrzą

Odpowiedz

6. ~tatkoo
0

2013-06-05 11:30:25

I moze na podzespolach komputerowych zakonczmy :)

Odpowiedz

5. ~Carl
0

2013-06-05 10:22:29

Jak to marka nie przejdzie w Polsce? Przecież to nie chiński no name! Nie wiem jakiej jakości tablety robi ale to solidny i uznany producent podzespołów komputerowych.

Odpowiedz

4. ~fff
0

2013-06-04 19:46:42

"Gigabyte Technology Co., Ltd. ? tajwańska firma produkująca sprzęt komputerowy. Firma powstała w 1986, jej obecnym prezesem jest Yeh Pei-Cheng. Gigabyte jest wytwórcą sprzętu komputerowego znanym głównie z produkcji płyt głównych i kart graficznych bazujących na GPU firm NVIDIA Corporation i ATI. Gigabyte produkuje ponadto urządzenia peryferyjne do komputerów osobistych, notebooków i serwerów oraz urządzenia sieciowe. Produkty firmy Gigabyte są uznawane na świecie za jedne z najlepszych ze względu na wykorzystanie materiałów wysokiej jakości. Wypadają one również bardzo korzystnie w testach porównawczych, zarówno amatorskich jak również profesjonalnych. W sprzedaży znajdują się płyty główne Gigabyte o bardzo dobrych możliwościach podkręcania fabrycznych parametrów ? tzw. overclocking. Za osiągnięcia w swojej dziedzinie firma Gigabyte została nagrodzona Tajwańskim Symbolem Doskonałości. Polski oddział Gigabyte mieści się we Wrocławiu i zatrudnia obecnie 42 osoby. Ośmioosobowy zespół pracuje tutaj nad rozwojem marki oraz promocją brandu płyt głównych i kart graficznych w Polsce, krajach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia) oraz na Ukrainie. Strukturę wrocławskiego biura tworzą działy sprzedaży, dział marketingu i PR oraz pomoc techniczna. We Wrocławiu mieści się również najnowocześniejsze w Europie centrum serwisowe Gigabyte."

Odpowiedz

3. ~jackson
0

2013-06-04 12:27:45

Już mam GS 1345 - i nigdy więcej smarta tej firmy. Jedyna zaleta : działa i ma dualsim/''a. Soft fabryczny totalnie do bani. Po aktualizacji do najnowszej (czytaj trzeciej i ostatniej) jedne fukcje poprawiło inne zepsuło. Jak dla mnie nigdy więcej chińskich no-name, bez wsparcia i aktualizacji softu.

Odpowiedz

2. ~Dell
0

2013-06-04 12:20:07

Na pewno znajdzie swoją niszę. Aparat w ktorym płaci się za aparat a nie za jakieś jabłuszko czy inny napis na pewno znajdzie spore grono nabywców.

Odpowiedz

1. ~kp0211
0

2013-06-04 11:39:44

w sumie jak na parametry to cena fajna, ale marka nie przejdzie w Polsce.

Odpowiedz