DAJ CYNK

Grając w grę wspierasz WOŚP

04.01.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5549

Ważne 11

5

Gra internetowa to tegoroczny pomysł na wspieranie WOŚP przez Play. Gracze będą zbierać kilobity, a operator przeliczy je na złotówki, które trafią do fundacji.

Gra internetowa to tegoroczny pomysł na wspieranie WOŚP przez Play. Gracze będą zbierać kilobity, a operator przeliczy je na złotówki, które trafią do fundacji.

W tym roku operator nawiązuje do trendu gier video i w ramach akcji wsparcia WOŚP zaprasza do grania w grę "Kilobity na Czarity". Internautów gra nic nie kosztuje, a grać można na komputerze, telefonie lub tablecie - wystarczy wejść na stronę www.grajzplay.pl.

Organizator jako przelicznik kilobitów na środki pieniężne przyjmuje dynamiczny algorytm uzależniony od intensywności ruchu w grze generowanego przez użytkowników. Akcja zbierania kilobitów trwa do 10 stycznia.

Zobacz: regulamin akcji

Źródło tekstu: Play

Tagi: play WOŚP
Komentarze
Zaloguj się
-1

2016-01-06 00:42:26

@43 Dlatego służba zdrowia powinna być prywatna tak jak prywatne sieci komórkowe. Wszystko co wspólne to niczyje. Jedynie konkurencja prywatnych firm, a zamiast składki, prywatne ubezpieczenie. Wtedy nie będzie trzeba bawić się w dobroczynność z wośp. Państwowa służba zdrowia to fikcja.

Odpowiedz

47. ~
0

2016-01-05 17:09:06

@JazonX Lepiej bym tego nie ujal.

Odpowiedz

46. wlo
-2

2016-01-05 15:59:17

45 - bardzo dużo czytam, muszę - taki zawód ;-) Natomiast nie czytam rzeczy, których nie chcę czytać - to nie jest niechęć. W przypadku WOŚP możesz ująć to tak - reklama w moim przypadku zrobiła swoje - już od pierwszej orkiestry ;-)

Odpowiedz

45. ~JazonX
0

2016-01-05 13:24:20

@40. Wlo ja pisałem á propos Twej niechęci do czytania. ;) Polemika z ludźmi wiedzącymi swoje i lepiej o bardzo elastycznej moralności dostosowanej do okoliczności nie ma sensu. Po co kopać się z koniem. Nawet jak niczego nie udowodnią to i tak wiedzą swoje. Zawsze mogą poprosić pana Zbyszka o interwencję. ;)

Odpowiedz

44. ~Ja±
2

2016-01-05 09:22:50

42). Wątpię. To maszynka niemal doskonała: część% daje potrzebującym, część% idzie na obsługę, % dla tych aby zbyt dużo nie sprawdzali, i ostatni procent do własnej.

Odpowiedz

43. toms
1

2016-01-05 09:16:34

Na wszystko przyjdzie pora, spokojnie. Poczynione niegodziwości w końcu zostaną rozliczone. A za "róbta, co chceta", powiesiłbym na jajach osobiście ich autora. To hasło wyrządziło i wyrządza nadal więcej szkód, niż można sobie wyobrazić. Generalnie mam w nosie wszelkie fundacje, niezależnie od ich nazwy. Bo jak już kiedyś napisałem : czynienie dobra w blasku fleszy i kamer nie interesuje mnie. Wolę pomagać konkretnym osobom bez pośredników i dodatkowych kosztów. Przynajmniej 100 % tego co daję, trafia do właściwego adresata. I jeszcze jedno: śmieszy mnie głośne trąbienie o tych paru złotych wrzuconych do puszki wszem i wobec. Miesięcznie od ponad 25 lat płacę dość spory procent obowiązkowej składki zdrowotnej, co obecnie daje miesięczną daninę na poziomie 400 zł !!! Jakoś nikt o tym nie trąbi. Niech ujawnią, ile kasy trafia do budżetu z tytułu ubezpieczenia zdrowotnego. W jaki sposób państwo gospodarowało i gospodaruje tymi pieniędzmi? Ile procent tej sumy trafia na samo leczenie, a ile jest przez to państwo przejadane, poprzez opłacanie urzędników, NFZ, czy innych biurokratów. Z tym trzeba zrobić wreszcie porządek, a nie wyciągać ręce po kolejną kasę, poprzez wszelkiego rodzaju fundacje. Argument, że państwo i tak ma gdzieś zdrowotne potrzeby obywateli, odpieram krótko - zmienić prawo tak, aby to samo państwo było zmuszone do właściwego gospodarowania publicznymi pieniędzmi i wydawania ich zgodnie z przeznaczeniem. I to są zadania na dziś, jutro i kolejne lata.

Odpowiedz

42. ~
2

2016-01-05 09:09:43

Gra moze i fajna ale z racji tego ze Owsiak firmuje tę szopkę, to nawet nie sprawdzę.Głęboko jestem przekonany, że kiedyś zostanie dokladnie sprawdzony jego biznes pn WOSP.Play chwyta sie wszystkiego byle mówili o nich w mediach, zawsze to tańsza reklama. Ostatnio Play zawyza masowo faktury. Widać postanowili sięgnąć nawet po takie metody. Równia pochyła. Dobrze ze mamy dobrą zmianę.

Odpowiedz

41. ~jerry
1

2016-01-05 08:55:26

~Mmm masz racje i nie zapominajmy , że Jurek O. ma już w sądzie powoli przechlapane. Słoik zbliża się jak las Birnam

Odpowiedz

40. wlo
-3

2016-01-05 08:23:55

39 - no mają większą wiedzę o Owsiaku i jak ją wykorzystują? Wiedza sama w sobie nic kompletnie nie daje ;-0 Umiejętne jej wykorzystanie... Nooo... To potężna broń. Niestety, większość ludzi potrafi tylko pieprzyć o tym co wiedzą, zamiast wiedzy użyć. Już o tym mówiłem - jeśli wiedzą, niech doprowadzą do usadzenia złodzieja ;-)

Odpowiedz

39. ~JazonX
2

2016-01-04 20:05:44

28~ Wlo .... większa wiedza daje większe możliwości.

Odpowiedz

38. ~tu
-1

2016-01-04 18:58:29

Gierka fajna. I działa na wp 8.1

Odpowiedz

37. ~
3

2016-01-04 18:41:58

Brzydze sie ludzmi pokroju Owsiaka.

Odpowiedz

-5

2016-01-04 17:51:11

Z wośp tak jak z play. Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Znów zbiorą więcej, Owsiaka nikt do pudła nie zamknie, a PiS po cichu będzie się cieszył, że zaoszczędzi kilka baniek na nfz. Jedynie prawicowe srajdolidy będą wszędzie węszyć spiski.

Odpowiedz

35. ~nn
1

2016-01-04 17:48:07

@20 - "zdaje się" - to stwierdzenie jest kluczem. Poczytaj o tym co zeznawał Jurek, co zeznawali jego pracownicy, za co biorą pieniądze i z czyich kieszeni.@33: czemu za państwowe pieniądze nie są promowane inne fundacje działające w podobny sposób? Co więcej - większy procent zebranych pieniędzy idzie na potrzebujących a nie na "koszta własne" i "inne wydatki".

Odpowiedz

34. wlo
-3

2016-01-04 17:40:02

30 - nie wiem co Ci powiedzieć... Stwórz fundację uświadamiającą ludzi, ze nie warto dawać pieniędzy takim ludziom jak Owsiak ;-)

Odpowiedz