DAJ CYNK

Gorące Telefony 2016 - ostatnie dni głosowania

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3119

Do północy 14 stycznia czekamy na Wasze głosy w ankiecie Gorący Telefon 2016 Czytelników TELEPOLIS.PL. Serdecznie zapraszamy do udziału - Wasze zdanie jest dla nas zawsze najważniejsze.Do północy 14 stycznia czekamy na Wasze głosy w ankiecie Gorący Telefon 2016 Czytelników TELEPOLIS.PL. Serdecznie zapraszamy do udziału - Wasze zdanie jest dla nas zawsze najważniejsze.

Jak co roku, w sylwestrową noc opublikowaliśmy ranking najgorętszych telefonów mijającego roku. Pod uwagę wzięliśmy jedynie te urządzenia, które są dostępne na polskim rynku poprzez oficjalne ścieżki dystrybucji, a ich premiera odbyła się w 2016 roku. Nie było przy tym żadnych ograniczeń pod względem marki czy ceny urządzenia. Jeśli jakiś smartfon naszym zdaniem dużo namieszał na rynku - pojawił się w rankingu.W felietonie Gorące Telefony 2016 znajdziecie zarówno typy redakcji TELEPOLIS.PL, wraz z uzasadnieniem naszych nominacji, jak i krótki przegląd wydarzeń na smartfonowym rynku. Najbardziej jednak interesuje nas Wasze zdanie na temat tego, który z telefonów był w 2016 roku najgorętszą nowością.

Zagłosować możecie w dołączonej niżej ankiecie, choć oczywiście zachęcamy też do zapoznania się z całym artykułem. Wyniki ankiety ogłosimy 15 stycznia. Jeśli jakiś model z 2016 roku nie znalazł się na liście, a Waszym zdaniem powinien - koniecznie napiszcie o tym w komentarzu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu