DAJ CYNK

Gorąca wyprzedaż w Plusie - wszystko 30% taniej

19.01.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5110

Ważne 4

12

Plus i Cyfrowy Polsat ruszyli akcją marketingową promującą zimową ofertę wyprzedażową. Wszystkie sprzęty dostępne są z 30% rabatem - zarówno w salonach, jak i na stronach internetowych sieci.

Plus i Cyfrowy Polsat ruszyli akcją marketingową promującą zimową ofertę wyprzedażową. Wszystkie sprzęty dostępne są z 30% rabatem - zarówno w salonach, jak i na stronach internetowych sieci.

Obniżki cen dotyczą zarówno smartfonów, jak i tabletów, modemów, routerów, komputerów, telewizorów czy sprzętu AGD. 30% obniżka obejmuje zarówno urządzenia promowane na stronie internetowej czy w reklamie Plusa, jak i całą pozostałą ofertę.

Rabat dostępny jest dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Można go połączyć z programami Smart Dom i Smart Firma w celu uzyskania dodatkowych zniżek.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
30. ~maciek
0

2018-04-01 00:42:17

jak nazywa się muzyka do reklamy?

Odpowiedz

29. ~muddy
0

2017-01-24 08:18:06

@27. Ja podobnie, nie mam złego zdania o Plusie. I zgadzam się z userem 28, że należy im się szacunek za zasięg. Co do ofert lojalnościowych - poczekajmy, zobaczymy. Może coś fajnego się pojawi.

Odpowiedz

28. ~Baobab
0

2017-01-21 12:13:07

@27 Ja o Plusie tez miałem dobre zdanie i to bardzo długo. Po tym liście lojalnościowym zwątpiłem. Myślałem, że przynajmniej maja to samo dla mnie ale choć trochę taniej, a okazało się że mniej i drożej, to ja dziękuję za taka lojalnośc, samemu trzeba z nimi kombinować. Dobrze, że w Plusie można wykonać manewr, który wyżej opisałem i jest O.KAle szanuje ich za zasięg. Nikt nie ma lepszego. Dlatego mam u nich numer od 20 lat i czyli od początku powstania firmy. LTE mam również od początku powstania tej technologii. Polkomtel powinien to w inny sposób uszanować, albo się nie ośmieszać i nic nie robić.

Odpowiedz

27. ~Lucek
0

2017-01-20 14:31:21

To ja mam o Plusie odmienne zdanie. Jako operator telefoniczny sprawdza się w 100%. Zawsze dobry sprzęt i w dobrej cenie od nich kupowałem i wkrótce też planuję przerzucić się na net do nich, bo na tyle jestem zadowolony z ich usług.

Odpowiedz

26. ~Baobab
0

2017-01-20 12:29:43

Rzygać się chce jak czytam o Plusie. Wczoraj dostałem pismo z Plusa,że za lojalność maja dla mnie specjalną ofertę. Należy zadzwonić lub wejść na stronę www tam podać swój numer telefonu i sprawdzić ofertę dla mnie. Normalnie szok. Wszedłem na ta stronę co podali w liście wpisałem numer. Teraz mam tak, wszystkie połączenia komórkowe i na stacjonarne bez limitu, oraz 1 GB internetu, internet 1 GB mi starcza. Płace za to 19.90. Przygotowano dla mnie specjalną ofertę. Połączenia bez limitu na komórkowe bez stacjonarnych, bez SMS-ów, dodano tylko 2 GB internetu, ale za 29.90 zł. Można jeszcze dobrać telefon na raty, którego za darmo bym nie chciał. To są jacyś idioci w tym Plusie i tyle można o nich powiedzieć. W plusie robi się tak. Po zakończeniu umowy idzie się do salonu i składa rezygnację z 30 dniowym wypowiedzeniem. Za około tydzień dzwoni ktoś z działa utrzymania klienta i proponuje zupełnie coś innego i opłacalnego. Takim sposobem dostałem umowę bez okresu zobowiązania na LTE za 9,90 20 GB i to mi starcza, a jeszcze się marnuje. W telefonie 1 GB również zupełnie mi starcza. Cały Plus.

Odpowiedz

25. wlo
0

2017-01-20 08:12:24

17 - to czas na sprawdzanie traciłeś? Mogłeś zapytać - bym Ci powiedział ;-)

Odpowiedz

24. ~Punk
0

2017-01-20 03:33:37

Ja w Plus`ie zostawie tylko sam telefon o ile oferta będzie lepsza niż u konkurencji, w przeciwnym przypadku też pójdę tam gdzie to samo mi dadzą taniej.Nie jestem przywiązany do operatora, a po ostatnim pogorszeniu Smart DOM przekonali mnie do tego bym u nich zlikwidował TV i internet.

Odpowiedz

0

2017-01-19 20:52:39

Raty są już u wszystkich operatorów.

Odpowiedz

22. szcuras
0

2017-01-19 20:47:50

ten ich pomysl z agd do tej pory mnie smieszy, ale jak widac kazdy ma swoje priorytety

Odpowiedz

21. ~
0

2017-01-19 18:09:41

@19: Nie zapomnij o bankowości, energetyce, podobno planują sprzedaż gazu.

Odpowiedz

20. ~skalarek
1

2017-01-19 16:42:36

Poszli za wzorem Orange i wymyślili raty za sprzęt i oczywiście popsuli ofertę (for money, of course). Brałem u nich na wiosnę, wtedy się opłacało, za rok przeniesienie do innej sieci :)

Odpowiedz

19. whothor
1

2017-01-19 16:27:26

AGD, smart dom, smart firma, jeszcze przecież te porady prawnicze próbowali wporwadzić ale i rada adokacka szybko zatrzymała z tymi planami. Polkomtel za dużo robi rzeczy pobocznych, zamiast po prostu zrobić dobrą ofertę. O tej od dawna ani widu ani słychu

Odpowiedz

18. ~a_lex
0

2017-01-19 16:14:08

A czy nadal jest podwójne pierwsze doładowanie na nowym starterze? To był fajny sposób na +100% do doładowania.

Odpowiedz

17. ~pabloki
0

2017-01-19 15:00:51

wlo -w plusie nie ma już tej promocji 100% dołaowania. sprawdzałem przed chwilą. nie ma tez już tych 70 % doładowan czy 50 % od dawna.

Odpowiedz