DAJ CYNK

Google Play: Do pobrania za darmo aplikacje warte 144 zł

12.09.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 18055

Ważne 2

6

Oto kolejna porcja płatnych aplikacji i gier, które przez ograniczony czas można pobrać za darmo. Dzisiaj można zaoszczędzić 144 zł.Oto kolejna porcja płatnych aplikacji i gier, które przez ograniczony czas można pobrać za darmo. Dzisiaj można zaoszczędzić 144 zł.

SnapShot - SnapChat Screenshots ProAplikacja SnapShot - SnapChat Screenshots Pro pozwala wykonać cichy zrzut ekranu przy użyciu przycisku Home. Program działa przy tym tak, aby inne aplikacje, na przykład SnapChat, nie wykryły, że robimy zrzut ekranu.

<: F3344 :>

Regularna cena aplikacji to 3,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Fast Camera - HD Camera ProfessionalFast Camera - HD Camera Professional to aplikacja fotograficzna, która - według jej twórców - pozwala przyspieszyć wykonywanie zdjęć i filmów w wysokiej rozdzielczości. Aplikacja ma tryb profesjonalny, w którym ustawimy parametry zdjęć ręcznie, potrafi rozpoznać twarz, a także umożliwia korzystanie z efektów i filtrów.

Regularna cena aplikacji to 4,69 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Mayan Mystery 3D Pro lwpMayan Mystery 3D to żywe tapety 3D, która zamienią pulpit naszych smartfonów i tabletów w cyfrowe okno na piękne budowle pozostawione przez Majów w amerykańskich tropikach. Animacje tworzone są z wykorzystaniem Open GL 2.0 i wymagają do działania niewielkich ilości energii. Na niektórych urządzeniach pierwsze ładowanie animowanej tapety może potrwać trochę dłużej.

<: F3346 :>

Regularna cena aplikacji to 5,09 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Live JellyfishJeszcze jedna żywa tapeta, która zamienia pulpit naszego urządzenia z Androidem w morskie głębiny pełne meduz. W aplikacji mamy dostęp do zestawu zaprogramowanych z góry tematów, ale możemy także stworzyć własną unikalną tapetę, dobierając między innymi kolory i oświetlenie.

<: F3347 :>

Regularna cena aplikacji to 8,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

News by Notifications PROZadaniem aplikacji News by Notifications jest informowanie nas, co się dzieje w naszym kraju oraz na całym świecie. Newsy mogą być dostarczane z wybranych przez nas źródeł, których w aplikacji jest ponad 40 tysięcy z 80 różnych krajów. Są też dostępne polskie portale internetowe.

Regularna cena aplikacji to 13,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Bluetooth Mono MediaBluetooth Mono Media to aplikacja, która pozwala słuchać muzyki na urządzeniach Bluetooth, które nie obsługują plików multimedialnych, a tylko połączenia telefoniczne. Programu można użyć także do słuchania muzyki poprzez głośniki podpięte do radia samochodowego.

Regularna cena aplikacji to 3,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

iJUK iCON pACKZestaw nietypowych, ale ciekawych rysunkowych ikon, które odświeżą pulpity naszych urządzeń z Androidem.

Regularna cena aplikacji to 2,79 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Speed View GPS ProSpeed View GPS to prędkościomierz wykorzystujący do pomiarów sygnały z systemu satelitarnego GPS. Program pozwala wybrać, jakim środkiem transportu się poruszamy, a także potrafi zapisywać informacje o naszej trasie, którą możemy zobaczyć na mapie.

Regularna cena aplikacji to 4,19 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Battery Saver eXtremeZadaniem aplikacji Battery Saver eXtreme jest oszczędzanie energii akumulatora naszego smartfonu z Androidem, dzięki możliwości skorzystania ze wszystkich dostępnych w systemie opcji służących wydłużeniu czasu pracy na zasilaniu bateryjnym.

Regularna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Mindfulness MentorMindfulness Mentor to coś dla miłośników medytacji i oczyszczania umysłu z zalegających tam śmieci. Pełny trening, według twórców programu, trwa 8 tygodni. A jaki będzie efekt, musimy się sami przekonać.

<: F3350 :>

Regularna cena aplikacji to 34,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Learn Chinese in 20 DaysGdyby ktoś z naszych czytelników chciał się nauczyć języka mandaryńskiego, to ta aplikacja powinna w tym pomóc.

Regularna cena aplikacji to 4,39 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

eXport-it, UPnP klient/serwereXport-it, UPnP klient/serwer to aplikacja zawierająca serwer HTTP i klienta UPnP. Serwer działa w tle jako usługa, więc można jednocześnie pracować na innej aplikacji. Dystrybuuje on domyślnie wszystkie pliki wideo, zdjęcia, muzykę i książki elektroniczne (w tym .pdf) do klientów lokalnej sieci Wi-Fi. Można go stosować przez standardowych klientów UPnP w sieci Wi-Fi, ale można też użyć ulubionej przeglądarki internetowej, aby mieć dostęp do swoich filmów, muzyki, zdjęć i PDF w sieci Wi-Fi.

Klient UPnP, który jest częścią aplikacji, daje wsparcie dla wszystkich rodzajów plików z Androida, ale jeśli wolisz, możesz użyć VLC, aby odtworzyć pliki wideo lub audio zdalnie poprzez UPnP.

Regularna cena aplikacji to 10,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Buddy School: Basic Math learning for kidsBuddy School: Basic Math learning for kids to gra edukacyjna dla najmłodszych, która przy okazji pozwoli nauczyć dzieci matematyki, oczywiście na poziomie dostosowanym do ich wieku. Aplikacja nie jest dostępna w języku polskim, więc dzieciaki mogą przy okazji poćwiczyć angielski.

<: F3345 :>

Regularna cena gry to 8,09 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Dungeon DefenseDungeon Defense to utrzymana w stylu retro gra, w której naszym zadaniem jest obrona lochu przed najeźdźcami. W naszym ciężkim zadaniu możemy się wesprzeć dzięki najemnikom, a każde osiągnięcie zostaje odpowiednio nagrodzone.

<: F3348 :>

Regularna cena gry to 4,29 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Farmer vs Evil 2.0 VRFarmer vs Evil to gra, w której wcielamy się w rolnika Johna. Jego pola kukurydzy były najlepsze w okolicy, ale nikt nie wie, ile poświęcenia kosztuje ich utrzymanie w takim stanie. Gdy tylko słońce schowa się za horyzontem, farma jest atakowana przez wygłodniałe zombi, z którymi farmer musi walczyć do białego rana.

<: F3349 :>

Regularna cena gry to 4,29 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Dragon slayer - i.o Rpg gameDragon slayer to gra typu RPG, w której zamieniamy się w tytułowego zabójcę smoków. Czy zdołamy oczyścić świat z tych ziejącym ogniem potworów?

Regularna cena gry to 3,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

My Little Town PremiumMy Little Town to prosta, ale wciągająca gra, w której rozbudowujemy nasze miasto, przy okazji rozwiązując różne łamigłówki.

Regularna cena gry to 4,69 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

VR RunVR Run to najlepsza gra typu Temple Run dla okularów VR. Jest ona w pełni kompatybilna z kartonowymi okularami VR oraz Gear VR. Gra może być użyteczna dla Twojego zdrowia, ponieważ aby ją przejść, musisz skakać, także w prawo i w lewo, by omijać przeszkody.Regularna cena gry to 8,49 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~Mario
0

2017-09-14 21:51:20

Battery Saver eXtreme -, jest PŁATNA!

Odpowiedz

13. ~dw dw
0

2017-09-14 11:01:35

Najlepsze jest Mindfulness Mentor.Ja rozumiem, że nie jest po polsku...Ale jak nie jest po angielsku czy choć niemiecku to chyba dość małe grono odbiorców znajdzie

Odpowiedz

12. kArAkAn
0

2017-09-14 10:31:13

nie wiem czy bym chciał te apki nawet jakby mi te 140zł dopłacili...

Odpowiedz

11. tof
0

2017-09-14 10:21:21

@9: Dlaczego twierdzisz, że polonista się ośmiesza? Absolutnie ma rację, ponieważ użycie przymiotnika &quot;regularny&quot; ze słowem &quot;cena&quot; jest niechlujną kalką językową. Czym inna jest regularność oparta na interwałach, czy osiach symetrii, a czym innym nagłe obniżenie ceny jakiegoś produktu. W tym kontekście istnieją już wystarczające określenia, np. &quot;cena zwykła&quot; (od biedy &quot;cena standardowa&quot; w rozumieniu stałej; regularność pasuje tu jak pięść do nosa).

Odpowiedz

10. ~
1

2017-09-14 10:18:07

Cena może systematycznie spadać, ale nie być systematyczna....Skoro mowa o prawidłowej cenie, to podane ceny są błędne? Nie, one są okazyjne...

Odpowiedz

9. Mila89
1

2017-09-14 08:30:52

@7 polonista, nie osmieszaj sie... sam sobie udowodniłeś ze nie masz racji... wg twoich zasad regularny to np &quot;prawidłowy&quot; oraz &quot;systematyczny&quot;(zachodzący stale od dłuższego czasu). Takze uzycie tutaj słowa regularny w znaczeniu ceny jest jak najbardziej właściwe

Odpowiedz

8. dexi12
0

2017-09-14 04:00:09

Z całym szacunkiem, ale darmowe aplikacje są publikowane codziennie na stronie ubuntuvibes.com Okazuje się więc, że aplikacje, które tu są pokazane, sa dostępne za darmo już od dawna. Więc, drogie Telepolis, jeśli chcecie publikować darmowe rzeczy ze sklepu Androida, moglibyście robić to częściej tylko wchodząc na tę stronę.

Odpowiedz

7. ~polonista
0

2017-09-13 22:00:36

Co to znaczy REGULARNA cena? Czyżby ktoś pisał artykuły korzystając z tłumacza Google?SJP: regularny1. osadzony na pewnych zasadach, regułach, zgodny z nimi, wykonywany według nich; prawidłowy;2. mający kształty podobne do figur geometrycznych lub ich części; kształtny;3. odbywający się, powtarzający w jednakowych odstępach czasu; miarowy, jednostajny, systematyczny

Odpowiedz

6. ~
0

2017-09-13 20:27:27

Jedyne co mnie zaciekawiło to ta kamera.Niech ktoś mi doradzi jak zrobić żeby po połączeniu Bluetooth z radiem w samochodzie nie włączał się automatycznie w telefonie ten cholerny odtwarzacz muzyki?

Odpowiedz

2017-09-13 19:11:30

Aplikacje do niczego nie przydatne, a lepsze wersje są za darmo.

Odpowiedz

4. ~t
1

2017-09-13 18:25:11

tez nic nie wybrałem- moja wartość to rowne 0zł.

Odpowiedz

3. ~
-1

2017-09-13 18:23:10

Speed View GPS Pro - ta aplikacja i pińćdziesiąt jej klonów od tego samego /''/''twórcy/''/'' jest co kilka dni za darmo, wg niektórych te aplikacje służą do zbierania i sprzedawania danych osobowych, bo zajmują zbyt dużo MB jak na głupkowate apki do mierzenia prędkości.

Odpowiedz

2. ~.we
0

2017-09-13 18:19:20

@1 - baaardzo dobbrze powiedziane! (pokusiłbym się o stwierdzenie, żę wiekszosć jest nic nie warta ;) )

Odpowiedz

1. ~S7
0

2017-09-13 18:12:38

Nie warte, a kosztujące 144 zł. Ile one są warte to już kwestia indywidualna. Np. dla mnie wiele z nich jest nic nie warta :-)

Odpowiedz