DAJ CYNK

Google Pixel 2 XL na nowych zdjęciach

02.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 48

Ważne 2

1

Evan Blass opublikował na Twitterze dwa zdjęcia pokazujące wygląd przedniej części większego z nadchodzących smartfonów Google'a.Evan Blass opublikował na Twitterze dwa zdjęcia pokazujące wygląd przedniej części większego z nadchodzących smartfonów Google'a.

Premiera nowych smartfonów Pixel 2 i Pixel 2 XL odbędzie się już za dwa dni, 4 października. Nie powinno więc nikogo dziwić, że co chwilę pojawiają się nowe informacje na temat nadchodzących urządzeń. Tym razem jest to wygląd przedniego panelu większego z telefonów.Jak widzimy na zdjęciu, Pixel 2 XL będzie miał zaokrąglony na rogach wyświetlacz - prawdopodobnie będzie to panel OLED firmy LG, który jest też wskazywany jako producent całego telefonu (HTC wyprodukuje mniejszego Pixela 2). Pod i nad ekranem znajdują się głośniki stereo, a na samym wyświetlaczu widać nowy interfejs systemowy, w którym pasek wyszukiwania został przeniesiony na dół, pomiędzy przyciski nawigacyjne i pasek ze skrótami do aplikacji (dock).

Google Pixel 2 XL będzie droższy od poprzednika. Jak podaje portal Phone Arena, cena wersji z 64 GB pamięci wewnętrznej wyniesie 849 dolarów (3118 zł), a za wersję z 128 GB pamięci zapłacimy 949 dolarów (3485 zł).

Zobacz: Google Pixel 2 i Pixel 2 XL jak z dwóch światów
Zobacz: Nowe informacje o specyfikacji Google Pixel 2

Źródło tekstu: @evleaks, Phone Arena, wł

Komentarze
Zaloguj się