DAJ CYNK

Google Pixel 2 uchwycony na zdjęciu

04.08.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 14

Ważne 2

4

W Internecie pojawiły się zdjęcia smartfonu Google Pixel 2. Model, którego tworzeniem zajmuje się HTC nie zachowuje tegorocznych trendów związanych z cienkimi ramkami wokół ekranu.W Internecie pojawiły się zdjęcia smartfonu Google Pixel 2. Model, którego tworzeniem zajmuje się HTC nie zachowuje tegorocznych trendów związanych z cienkimi ramkami wokół ekranu.

Wyświetlacz Pixela 2 będzie sięgać blisko boków obudowy, ale już nad i pod nim będzie sporo wolnego miejsca. Ciężko się temu dziwić, w końcu tegoroczny flagowiec HTC - HTC U11 ma bardzo podobną konstrukcję obudowy. Tym czego nie ma U11, a znajdzie się w Pixelu 2 są głośniki stereo na przednim panelu. Wymusiło to jednak przeniesienie czytnika linii papilarnych na tył obudowy.

Nowe Pixele mogą się w tym roku bardzo od siebie różnić. Produkcją Pixela 2 XL zajmuje się LG, a to może oznaczać, że podobnie jak w LG G6 i LG Q6 będzie on miał ekran sięgający bardzo blisko wszystkich krawędzi obudowy. Przez to Pixel 2 XL pomimo większego ekranu może być niewiele większy od Pixela 2.

Zgodnie z dotychczasowymi informacjami, Google Pixel 2 ma mieć 5-calowy ekran, a Pixel 2 XL 6-calowy. Być może będzie to ten sam wyświetlacz POLED co w nowym LG V30.

Premiery nowych smartfonów Google'a możemy spodziewać się w okolicach października.

Źródło tekstu: Venturebeats; wł

Komentarze
Zaloguj się