DAJ CYNK

Google Nexus 5 od LG dostępny w Play

15.01.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10407

Ważne 3

4

Do cenników telefonów sieci Play wchodzi 16. stycznia pierwszy smartfon z Androidem 4.4 KitKat - LG Nexus 5. Znamy ceny.

Do cenników telefonów sieci Play wchodzi 16. stycznia pierwszy smartfon z Androidem 4.4 KitKat - LG Nexus 5. Znamy ceny.

Smartfon o wymiarach 137,84 x 69,17 x 8,59 mm i masie 130 grmów, wyposażony został w wyświetlacz IPS Full HD o przekątnej 5 cali (faktyczna przekątna 4,95 cala) i rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli. 16 GB lub 32 GB pamięci wewnętrznej, 2 GB pamięci RAM, procesor Qualcomm Snapdragon 800 z czterema rdzeniami Krait, pracujący z częstotliwością 2,26 GHz oraz procesor graficzny Adreno 330.

LG Nexus 5 posiada aparat o matrycy 8 Mpix wraz ze stabilizatorem optycznym firmy LG Innotek, flesz LED oraz przednią kamerkę 1,3 Mpix. Dostępne są także moduły Wi-Fi a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0, GPS oraz NFC Szybką łączność zapewni standard LTE (kategorii 3) wraz z HSPA+ (DL: do 42Mb/s)



Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play

Tagi: nexus play
Komentarze
Zaloguj się
30. ~nick
0

2014-01-20 07:09:32

user jak się mieszka na zadupiu to tak jest.

Odpowiedz

29. ~brxn
0

2014-01-16 12:45:07

@14 brandowany kitkat 4.4 w Nexusach? haha nie wiem czy trolujesz czy pytasz poważnie?!

Odpowiedz

27. ~user
0

2014-01-16 12:37:55

Po fatalnej przygodzie z Orange wracam do Play a tu na powitanie Nexus5 - super. W Play nigdy nie mialem problemu z zasiegiem a w Orange rwanie polaczen to standard. net fatalny, pol godziny bez zerwania sesji to sukces - a czasem zasieg jest max, polaczenie ok a net niedostepny. testowane na kilku urzadzeniach

Odpowiedz

26. ~rough
0

2014-01-16 12:28:51

@21 - ładnie się spisałeś akwizytorku Orange, umiesz też podawać łapę i dawać głos? Napewno pan da ci trochę suchej karmy pedigree w nagrode

Odpowiedz

25. ~rough
0

2014-01-16 12:25:00

@13 - a czy praca redaktora polega na "wytnij-wklej" czy może powinien ruszyć tyłek, albo raczej mózg i umieścić w artykule ceny w najbardziej popularnych abonamentach??? To ty się ogarnij! Jak widać telepolis to żałosny portal, od zamieszczania reklamówek, a nie PISANIA ARTYKUŁÓW.

Odpowiedz

24. ~PeeN
0

2014-01-16 11:57:41

@21 a tak poza Tobą to wszyscy w rodzinie zdrowi?

Odpowiedz

23. ~@16
2

2014-01-16 10:21:26

Znaczy się marzysz o sieci drogiej? Bo jak będzie tania to masy tam pójdą bo tak jakoś jest, że ludzie starają się kupić taniej. Więc zapłać kasę za rozstanie z playem - będzie drożej i idź do droższej sieci. A jeśli ta gdzie pójdziesz jest tańsza, to uciekaj z niej, bo stanie się siecią dla mas. No chyba, że sądzisz, że masy lubią więcej płacić (choć nic o tym nie świadczy w Twoim poście więc to nieuzasadnione insynuacje z mojej strony). Ale wtedy nie pomogłbym, nie jestem psychiatrą....

Odpowiedz

22. ~Thunder
0

2014-01-16 10:06:19

W brud pieniędzy będzie kosztował xD

Odpowiedz

19. ~dave
0

2014-01-16 08:07:33

Nexus 4 też ma 4.4 (4.4.2) więc Nex5 nie jest pierwszy koledzy

Odpowiedz

18. slawekt
1

2014-01-16 07:50:45

@16 A jaki masz problem? Przecież swoje marzenia możesz spełnić od ręki. Piszesz pismo o zerwanie umowy i po krzyku. I marzenie staje się faktem. A że będziesz musiał za to zapłacić? No cóż, spełnianie marzeń e dzisiejszych czasach, jak widać, kosztuje... :-)

Odpowiedz

17. ~
1

2014-01-16 06:44:21

Te, 16, a ktora siec nie jest dla mas? Bo kazdy operator jakos chce byc tym najbardziej masowym.

Odpowiedz

16. Talent
-2

2014-01-16 02:57:11

Marzę, po prostu marzę aby już rozstać sie z PLAY i nie mieć nic więcej wspólnego z ta siecia dla mas.

Odpowiedz

13. ~
0

2014-01-15 22:48:06

Ludzie! Link do cennika jest pod filmem, ogranijcie się!

Odpowiedz

12. ~moto
0

2014-01-15 22:46:38

Na dole jest cennik do pobrania

Odpowiedz

10. ~pabloki
0

2014-01-15 20:56:54

@9 to znacząco zmienia obraz play na rynku. Choć z drugiej strony tylko teoretycznie bez zmian w paśmie 2g dotyczących wyłaczenia voice/ sms/mms na natywnym 2 g.

Odpowiedz