DAJ CYNK

Godzina testów dla nabywców Apple Watch Edition

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3705

Apple będzie lepiej traktował osoby zainteresowane zakupem Apple Watch Edition, niż tańszych wersji smartwatcha Apple'a.

Apple będzie lepiej traktował osoby zainteresowane zakupem Apple Watch Edition, niż tańszych wersji smartwatcha Apple'a.Zainteresowani zegarkiem Apple Watch Edition będą mogli w wybranych sklepach Apple'a dobierać urządzenie do swojego gustu i potrzeb przez całą godzinę. Dla chętnych na tańsze warianty zegarka obsługa będzie miała maksymalnie 15 minut przy sklepowym stole.

Biorąc pod uwagę ceny zaczynające się od 10 tys. dolarów, nikogo nie powinno jednak dziwić specjalne traktowanie nabywców wykonanej ze złota wersji zegarka Apple'a. Oprócz obsługi poza kolejką w wydzielonym miejscu salonu i godziny zastanawiania się nad wielkością koperty i odpowiednim paskiem (w najtańszej wersji Apple Watch Edition pasek jest... gumowy), Apple przygotował też inne atrakcje.

Jedną z nich jest dwuletni dostęp do specjalnej infolinii producenta, który można wydłużyć do trzech lat wykupując AppleCare+. Nie jest to rozwiązanie nowe - podobne luksusy dostępne są od lat dla posiadaczy telefonów Vertu.

Dla nabywców stalowej wersji Apple Watcha (549 do 1049 dolarów) czeka wirtualna pomoc w konfiguracji na stronie Apple'a. Z kolei osoby decydujące się na wariant ekonomiczny z aluminium (ceny od 349 dolarów), dodatkowego wsparcia nie otrzymają.

Najdroższy z wariantów Apple Watcha wraz z ekskluzywnym paskiem kosztować będzie 17 tys. dolarów, czyli około 64,5 tys. zł. Do tej kwoty (jak i do pozostałych cen w wiadomości) doliczyć należy VAT i ewentualne opłaty celne. Sprzedaż rusza 26 kwietnia.
Zobacz: Znamy ceny Apple Watch

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: 9to5Mac, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu