DAJ CYNK

Goclever Gamepad 7 - przenośna konsola i tablet w jednym

30.01.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3974

Ważne 1

1

W ofercie Goclever pojawił się produkt, który powinien zainteresować wszystkich graczy - przenośna konsola do gier Gamepad 7. Urządzenie łączy w sobie zalety typowej przenośnej konsoli (z fizycznymi przyciskami sterującymi) z tabletem wyposażonym w dotykowy ekran.

W ofercie Goclever pojawił się produkt, który powinien zainteresować wszystkich graczy - przenośna konsola do gier Gamepad 7. Urządzenie łączy w sobie zalety typowej przenośnej konsoli (z fizycznymi przyciskami sterującymi) z tabletem wyposażonym w dotykowy ekran.Sprzęt wyposażony jest w 7-calowy pojemnościowy wyświetlacz LCD (TFT) o rozdzielczości 480 x 800 pikseli z 5-punktowym multi-touchem. Za ogólną wydajność odpowiada procesor Cortex-A8 taktowany zegarem 1 GHz, wraz z grafiką PowerVR SGX531 i 512 MB pamięci RAM.

Konsola nie tylko posiada zestaw przycisków, ale również pozwala na mapowanie klawiatury, czyli dopasowanie przycisków ekranowych do sprzętowych. Wbudowany emulator popularnych starszych konsol powinien ucieszyć fanów gier retro (8bit). Oprócz tego, system Android został tak zaprojektowany, żeby podczas rozgrywki ukrywać pasek zadań, co powiększa ekran i pozwala na jeszcze efektywniejszą grę.

Wraz z konsolą użytkownik otrzymuje zestaw 30 preinstalowanych gier, a także aplikacje do przeglądania dokumentów, książek, zdjęć czy odtwarzania plików audio i wideo (dane można zapisać w 8 GB wbudowanej pamięci lub na kartach pamięci microSD o pojemności do 32GB). Wbudowany moduł WiFi sprawi, że gracz nie będzie musiał zmagać się tylko z wirtualnym przeciwnikiem - może również komunikować z przyjaciółmi w systemie multi-player.

Wśród dostępnych złączy znalazły się: miniHDMI (umożliwiające wyświetlanie obrazu na ekranie telewizora w rozdzielczości FullHD), wyjście mini-jack do podłączenia słuchawek lub głośników oraz mini-USB 2.0 do komunikacji z komputerem, nie zabrakło też przedniej kamerki VGA. Wszystkie podzespoły zasilane są litowo-polimerową baterią o pojemności 3000 mAh, co oznacza do 4 godzin nieustannej zabawy. Najnowszy produkt Goclever jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna Gamepada 7 na polskim rynku to 399 zł.

Źródło tekstu: Goclever

Komentarze
Zaloguj się