DAJ CYNK

Gear Sport, Gear Fit2 Pro i Gear Icon X - elektronika noszona wg Samsunga.

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3949

Przy okazji targów IFA w Berlinie Samsung zaprezentował nowe urządzenia - smartwatch, opaskę sportową i słuchawki bezprzewodowe.Przy okazji targów IFA w Berlinie Samsung zaprezentował nowe urządzenia - smartwatch, opaskę sportową i słuchawki bezprzewodowe.

Gear Sport i Gear Fit2 Pro oferują wiele użytecznych funkcjonalności. Oba są wodoodporne (do 5 atmosfer), co czyni z nich idealnych towarzyszy podczas pływania. Na urządzeniach jest zainstalowana aplikacja Speedo , która pozwala na śledzenie najważniejszych parametrów pływania, między innymi liczbę przepłyniętych długości basenu, czas przepłynięcia jednej długości i styl pływacki. Monitorowanie tętna jest teraz możliwe w czasie rzeczywistym i ma zwiększoną dokładność. Najnowsze urządzenia automatycznie wykrywają aktywność, taką jak chodzenie, bieganie, jazda na rowerze, a także ćwiczenia dynamiczne, na przykład taniec lub koszykówkę.

Nowe urządzenia ubieralne Samsunga to także indywidualnie określane cele i powiadomienia, które pozwalają dostosować plan treningowy do potrzeb użytkownika. Codzienną aktywność można również uzupełnić o aplikacje Under Armour i Spotify. Oba urządzenia oferują dostęp do aplikacji do Under Amour Record, MyFitnessPal, MapMyRun i Endomondo. Aplikacja Spotify umożliwia słuchanie ulubionej muzyki online, offline a także bez smartfonu, niezależnie od lokalizacji.

Dostępny w kolorze niebieskim i czarnym Gear Sport wyposażony został w okrągły, 1,2-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 360 x 360 pikseli, chroniony szkłem Gorilla Glass 3. Pracujący pod kontrolą systemu Tizen zegarek napędzany jest dwurdzeniowym procesorem 1 GHz, współpracującym z 768 MB RAM-u i 4 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie obsługuje łączność Bluetooth 4.2, Wi-Fi b/g/n, NFC oraz GPS/GLONASS/Beidou. Wśród dostępnych czujników znalazły się akcelerometr, żyroskop, barometr, pulsometr i czujnik światła otoczenia. Zegarek zasilany jest akumulatorem 300 mAh, który możemy naładować bezprzewodowo. Gear Sport ma wymiary 42,9 x 44,6 x 11,6 mm i waży 50 g (bez paska). Zegarek jest zgodny z systemem Android 4.4 lub nowszym oraz iOS 9 lub nowszym i może być nasz za 1499 zł.

Gear Fit2 Pro to dostępna w kolorze czarnym i czerwonym zaawansowana opaska sportowa. 1,5-calowy wyświetlacz Super AMOLED ma rozdzielczość 216 x 432 piksele i też jest chroniony szkłem Gorilla Glass 3. Na wyposażeniu znalazł się dwurdzeniowy procesor 1 GHz, 512 MB RAM-u, 4 GB pamięci wewnętrznej, Bluetooth 4.2, Wi-Fi b/g/n, GPS/GLONASS/Beidou, akcelerometr, żyroskop, barometr i pulsometr. Opaska zasilana jest akumulatorem o pojemności 200 mAh z ładowaniem typu Pogo. Gear Fit2 Pro będzie kosztował 949 zł.

Gear IconX bezprzewodowe słuchawki douszne, dostępne w kolorze czarnym, szarym i różowym. Automatycznie śledzą one przebieg treningu biegowego, a także obsługują funkcję Running Coach, którą można uruchomić dotykając słuchawki. Przekazuje ona aktualne informacje głosowe o stanie ćwiczeń - w czasie rzeczywistym i bez telefonu. Dzięki szybkiemu ładowaniu i ulepszonej baterii, która wytrzymuje nawet 5 godzin transmisji strumieniowej i 7 godzin autonomicznego odtwarzania muzyki oraz 4 GB pamięci wewnętrznej, można bez przeszkód oddać się słuchaniu ulubionej muzyki. Nowe słuchawki kupimy za 799 zł.

Źródło tekstu: Samsung

Przewiń w dół do następnego wpisu