DAJ CYNK

Galaxy X ze zginanym ekranem przeszedł certyfikację w Korei Południowej

24.09.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 36

Ważne 5

1

O modelu Galaxy X słychać regularnie co kilka miesięcy. Dotychczas był jak Surface Phone w przypadku Microsoftu - ktoś coś widział, ktoś coś słyszał, ale nikt nic nie wie. Teraz wyczekiwany smartfon przeszedł certyfikację w Korei Południowej.O modelu Galaxy X słychać regularnie co kilka miesięcy. Dotychczas był jak Surface Phone w przypadku Microsoftu - ktoś coś widział, ktoś coś słyszał, ale nikt nic nie wie. Teraz wyczekiwany smartfon przeszedł certyfikację w Korei Południowej.

Egzemplarz pod numerem SM-G888N0 przeszedł certyfikację w koreańskiej agencji NRRA. Wcześniej zauważono go podczas przechodzenia certyfikacji Wi-Fi Alliance. Niestety NRRA nie wyjawia żadnych dodatkowych szczegółów na temat nadchodzącego telefonu. Jednak sama idea takiego urządzenia nie jest niczym nowym dla Samsunga - pierwszy prorotyp ukazał się już w 2013 roku.

Premiera ma nastąpić w 2018 roku. To zgadza się z poprzednimi zapowiedziami Koh Dong Dzina z Samsunga. Zapowiadał on, że taki model faktycznie jest planowany na rok 2018, zastrzegł jednak, że jeśli pojawią się niespodziewane problemy techniczne - premiera zostanie przesunięta. Jednak skoro smartfon przeszedł już certyfikację - chyba nie mamy się czego obawiać.

Źródło tekstu: indian express, wł

Komentarze
Zaloguj się