DAJ CYNK

Galaxy X ze zginanym ekranem będzie dostępny wyłącznie w Korei Południowej

08.10.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3369

Ważne 1

4

Niedawno informowaliśmy na temat przejścia certyfikacji w Korei Południowej przez model Galaxy X. Ten smartfon ze zginanym ekranem zdążył już zbliżyć się do statusu Surface Mobile - ktoś widział, ktoś słyszał ale nikt nic nie wiedział. Okazuje się, że legendarne urządzenie może nie wyjść poza Koreę.Niedawno informowaliśmy na temat przejścia certyfikacji w Korei Południowej przez model Galaxy X. Ten smartfon ze zginanym ekranem zdążył już zbliżyć się do statusu Surface Mobile - ktoś widział, ktoś słyszał ale nikt nic nie wiedział. Okazuje się, że legendarne urządzenie może nie wyjść poza Koreę.

Dzięki certyfikacji w Korei dowiedzieliśmy się jaki jest numer kodowy nadchodzącego urządzenia - SM-G888N0. Forbes twierdzi, że choć Galaxy X zobaczymy po raz pierwszy już podczas Consumer Electronics Show (9-12 stycznia), to premiera nastąpi dopiero w sierpniu. Jednak ma to być limitowana edycja w liczbie 10 tysięcy sztuk, która będzie dostępna wyłącznie w Korei Południowej.

Pojawia się jednak iskierka nadziei - jeśli sprzedaż w Korei pójdzie po myśli giganta, to możemy się spodziewać wersji dostępnej dla wszystkich krajów świata. Jednak dopiero w 2019 roku...

Zobacz: Galaxy X ze zginanym ekranem przeszedł certyfikację w Korei Południowej

Źródło tekstu: forbes, wł

Komentarze
Zaloguj się